Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Yenice Belediyesi ile Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (BEM-BİR-SEN) arasında sosyal denge sözleşmesi imzalandı.

4688 Sayılı Kamu Görevlileri Sendikaları ve Toplu Sözleşme Kanunu’nun 32. maddesi uyarınca, 2018-2019 yıllarını kapsayan Sosyal Denge Sözleşmesi (SDS) Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı ile BEM-BİR-SEN Karabük İl Başkanımız Yılmaz Çelen tarafından imzalandı.

BEM-BİR-SEN Karabük İl Başkan Yardımcılarımız Ahmet Dursun, Yakup Özdemir ve Erdem Avcı, Yenice Belediyesi Sendika İşyeri Temsilcimiz Hasan Bağbaşı ile daire amirlerinin katıldığı Sosyal Denge Sözleşmesi imza töreninde konuşan Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı, belediyenin su, emlak ve çevre temizlik vergisi payı gibi öz gelirlerinin dışında herhangi bir yardım almadığını belirtti. Buna rağmen en güzel hizmeti sunduklarını söyleyen Çaylı, “Çalışanlarımızın emeğinin karşılığını imkânlar ölçüsünde zamanında, hakkaniyetle vermeye çalışıyoruz. Memurlarımıza sosyal denge tazminatı hayırlı olsun. Güle güle harcasınlar.” dedi.

İmzalanan söz konusu sözleşme ile Yenice Belediyesinde çalışan kamu görevlilerine maaşlarına ilave olarak her ay sosyal denge tazminatı ödenecek. 2019 yılı Mart ayında gerçekleştirilecek Mahalli İdareler Genel Seçimine kadar geçerli olan sosyal denge sözleşmesi, 4688 Sayılı Yasa’nın 32. maddesi uyarınca seçimden sonra üç ay içerisinde yenilenecek.

Belediye Başkanı Zeki Çaylı’ya teşekkür eden BEM-BİR-SEN Karabük İl Başkanımız Yılmaz Çelen, sosyal denge sözleşmesinin Yenice Belediyesinde çalışan kamu görevlilerine hayırlı olmasını diledi.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.