Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bem-Bir-Sen Van Şube Başkanımız Harun Altın, Edremit Belediyesi çalışanı Bem-Bir-Sen üyelerine yönelik dayanışma yemeği programı düzenledi. Yemeğe Edremit Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Atıf Çiçekli de katıldı.

Başarılı çalışmalarını, çalışan memur, işçi ve hizmet alımı personelle başardığını söyleyen Edremit Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Atıf Çiçekli, bir kişinin tek başına bir şey yapamayacağını, ekip hâlinde uyum içerisinde çalıştıklarını ifade etti. Atıf Çiçekli, “Vermiş oldukları destekten dolayı tüm çalışan personellerimize teşekkür ediyorum. Bem-Bir-Sen’i ilgiyle izliyorum. Yapmış olduğunuz çalışmaları takdir ediyorum” dedi.

Bem-Bir-Sen Van Şube Başkanımız Harun Altın ise, “Amacımız üyelerimizle dayanışma içinde olmak, moral ve motivasyonlarını yüksek tutmak, çalışanların yanında olmaktır. Ülkemizin her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyacı var. Yaşanmakta olan süreç bizleri, bu duyguları daha yoğun yaşamamız gerektiğini öğütlüyor. Bu konudaki çabalarını bildiğimiz Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Atıf Çiçekli beye çok teşekkür ediyorum. İlimize ve Edremit ilçemize yapmış olduğu başarılı hizmetlerden dolayı da şükranlarımı sunuyorum. Bu vesile ile ilimize hizmet eden herkesin yanında olduğumuzu ve olacağımızı da vurgulamak istiyorum.” diye konuştu.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.