Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Van Şube Başkanımız Harun Altın ve Van Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz, kısa adı YİKOP olan Van Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığına ziyarette bulundu.

Bem-Bir-Sen Van Şube Başkanımız Harun Altın ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, ilk olarak Van Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığına şube müdürü olarak atanan Van Bayındır Memur-Sen İl Başkanı İbrahim Ayşin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Ziyarette Memur-Sen İl Başkanı Osman Yaşin de bulundu.

VASKİ Ziyareti

Bem-Bir-Sen Van Şube Başkanımız Harun Altın ve Yönetim Kurulu Üyelerimizin ikinci durağı ise VASKİ Genel Müdürlüğü oldu. VASKİ Genel Müdürü Ali Teketaş’ı ziyaret eden Şube Başkanımız Harun Altın, çalışanların durumuna ilişkin istişarelerde bulundu.

İpekyolu Belediyesi Engelli Yaşam Akademisi Açılış Programı

Van Şube Başkanımız Altın, İpekyolu Belediyesi Engelli Yaşam Akademisi’nin açılış programına katıldı. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya’ın katılımıyla hizmete açılan Engelli Yaşam Akademisi, donanımı ve eğitim kapasitesi ile engelliler için standart üstü bir kaliteye sahip. Halkın takdirle karşıladığı Engelli Yaşam Akademisi, engelli vatandaşları evlerinden alarak Akademi’ye getiriyor ve yine evlerine kadar bırakıyor.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.