Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Genel Başkan Yardımcımız Levent Uslu, Bem-Bir-Sen İstanbul 9 No’lu (İtfaiye) Şube Başkanlığımız tarafından düzenlenen programda Şube Denetim Kurulu, Disiplin Kurulu, Üst Kurulu ve Şube Temsilcileri ile bir araya geldi.

 

Programda konuşan Genel Başkan Yardımcımız Levent Uslu, davetten dolayı Şube Yönetimimize teşekkür etti. İtfaiye Şubesinin ve üyelerinin kendisi için ayır bir önemi olduğunu belirten Uslu, “Allah bütün insanlığa karnını doyurmayı, sıcak bir yuvada yaşamayı ve ailesiyle mutlu olmayı nasip etsin. Bunu da sağlayacak olan bu millettir. Başka bir yerde aramayın çünkü herkes bizden bekliyor. Dünyanın neresine giderseniz gidin beklentisi ve yardım eli olacak olan ülkenin Türkiye olduğunu yüz yıllardır insanlık biliyor ve Türkiye’den yardım bekliyor. 250 yıldır üzerimizde oynanan bütün cerrahi çalışmalara, müdahalelere her türlü zulme karşı bir filiz yeşerdi bu vatandan ve sizler hepimiz 15 Temmuz’da darbeye darbe vurarak bu gösterdik.

Bu 250 yıllık dedelerimizin mücadelesinin bize verdiği sorumluluğun Allah’ın bize verdiği görevin gereğiydi. Elhamdülillah bunu başarabildik. Yavuz Sultan Selim’in, Fatih Sultan Muhammed Han’ın cesareti neyse aynısı milletimizde devam ediyor. Bu cesarette başka hiç bir millette yok. Önümüzde çok daha çetin günler var ama biz artık çeliklendik. Bundan sonra dış güçler bu bizden korksunlar durmak yok. Bugün son 30 yıldır açılış slaytında da izlediğimiz Rahmetli Necmettin Erbakan hocamızın başlattığı ve ondan öncesinden gelen bir hareketin şimdi Sayın Cumhurbaşkanımızla birlikte devam eden bir çalışmanın ve dünya çapında mücadelenin içerisindeyiz. Bunu ülkemiz tam bağımsız olana kadar devam ettirmek durumundayız. Yapılan bu mücadeleleri unutmayacağız ve unutturmayacağız” şeklinde konuştu.

Şube Başkanımız Hasan Karakaş ise programa teşrif eden teşkilat mensuplarına teşekkür ederek, “Bu mübarek Ramazan Ayı’nda yemek için bir lokma ekmek bulamayan Müslüman Kardeşlerimiz varken yapılan iftar programlarına karşı olduğunu ancak İtfaiye Şube Yönetimi, Kurullar ve temsilci arkadaşlarla bu vesilelerle bir araya geldik. Bizleri kırmayarak toplantımıza iştirak eden Memur-Sen Genel Başkan Yardımcımız ve aynı zamanda Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcımız Sayın Levent Uslu Başkanımıza teşekkür ederiz” dedi.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.