Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

MERHUM GENEL SEKRETERİMİZ İBRAHİM KERESTECİ’Yİ VEFATININ 7. YILINDA RAHMETLE ANIYORUZ

22 Ocak 2010 tarihinde Sendikamız teşkilat çalışmaları sırasında Çorum’da geçirdiği elim bir trafik kazası sonrasında girdiği komadan çıkamayarak 10 Şubat 2010’da ebediyete intikal eden Merhum Genel Sekreterimiz İbrahim Keresteci’yi, vefatının 7. Yılında rahmetle ve özlemle anıyoruz.

Merhum Genel Sekreterimiz İbrahim Keresteci vefatının 7. Yılında, merhumun Babası Yaşar Keresteci, Annesi Fadime Keresteci, Genel Başkan Yardımcımız Recayi Karslı, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağrıcı, Bem-Bir-Sen İstanbul Şubelerimizin Başkanları, Yönetimler Kurulu üyeleri ve mesai arkadaşları kabri başında dualarla anıldı. Merhum Keresteci için akşam da Mevlid-i şerif okutulacak, hatim duaları yapılacak.

Bem-Bir-Sen Teşkilatlarının kurulmasında, sendikamızın yetkili sendika unvanını almasında, büyüyüp güçlenmesine hizmet eden ve bugün vuslatının 7. yıldönümünde dualarla andığımız Merhum Genel Sekreterimiz İbrahim Keresteci ve ebediyete intikal etmiş tüm Bem-Bir-Sen’liler için Cenab-ı Hakk’tan rahmet diliyoruz.

Mekânları Cennet Olsun.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.