Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Geçmişimize Hürmet Geleceğimize Hizmet Ramazan 2018 Memur-Sen ve İl/Şube başkanlıklarımızın düzenlediği iftar programlarına Genel Başkanımız Mürsel Turbay’dan katılım.

BEM-BİR-SEN SİVAS ŞUBESİ İFTAR PROGRAMI

Sivas İl Özel İdaresi Sosyal Tesislerinde düzenlenen iftar programına, Sivas İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Nebi Kaya, Sivas Belediyesi Başkan Yardımcısı Abdurrahim Ceyhan, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Mevlüt Soysal, Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Mürsel Turbay, Sivas Şubesi Başkanı Mustafa Pakoğlu ve sendika üyesi katıldı.

“GÜN GEÇTİKÇE BÜYÜYEN BİR AİLEYİZ” Sivas´ta olmaktan mutlu olduğunu dile getiren, Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Mürsel Turbay da “Ramazan ayı bizler için oldukça önemli. Bem-Bir-Sen ailesi olarak gün geçtikçe daha da büyüyoruz. Bu ailenin bir bireyi olmaktan çok memnunum.” dedi.

Programda konuşan Bem-Bir-Sen Sivas Şube Başkanı Mustafa Pakoğlu, her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar programlarının kaynaşma açısından önemli olduğuna değinerek, ramazan ayının önemini vurguladı. Ramazan ayının paylaşmak ayı olduğunu söyleyen Pakoğlu, Filistin katliamını da kınayarak, dünyada Müslümanlara uygulanan haksızlık ve olumsuzluklara, karşı koyulması gerektiğini ifade etti.

MEMUR-SEN AMASYA BULUŞMASI İFTAR PROGRAMI

Geçmişimize Hürmet Geleceğimize Hizmet Ramazan 2018

Genel Başkanımız Mürsel Turbay, Memur-Sen Amasya buluşmasına katıldı. 

İftar programıyla gerçekleştirilen programa Genel Başkan Yardımcımız Medeni Sevinç, Memur-Sen’e bağlı sendikaların şube başkanları, yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

MEMUR-SEN BALIKESİR BULUŞMASI İFTAR PROGRAMI

Geçmişimize Hürmet Geleceğimize Hizmet Ramazan 2018

Genel Başkanımız Mürsel Turbay, Memur-Sen Balıkesir buluşmasına katıldı.İftar programıyla gerçekleştirilen programa Ak Parti Balıkesir Milletvekilleri Milletvekili adayları Memur-Sen’e bağlı sendikaların şube başkanları, yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

BEM-BİR-SEN İSTANBUL 3 NOLU (İETT) ŞUBESİ İFTAR PROGRAMI

Genel Başkanımız Mürsel Turbay ve Genel Başkan Yardımcımız Gürkan Alper Geleneksel İETT iftar programına katıldı.Programa İETT İşletmeleri Genel Müdürü Dr. Ahmet BAĞIŞ, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Dr. Hayri BARAÇLI, İstanbul Şube Başkanlarımız, İETT çalışanları ve aileleri katıldı.

  

BEM-BİR-SEN KOCAELİ ŞUBESİ İFTAR PROGRAMI

Genel Başkanımız Mürsel Turbay, Genel Başkan Yardımcılarımız Medeni Sevinç ve Recayi Karslı Kocaeli Şubemizin düzenlediği geleneksel ramazan iftarında teşkilat mensuplarımızla bir araya geldi. Programa STK temsilcileri, sendikamız üyeleri ve aileleri katıldı.

MEMUR-SEN SAMSUN BULUŞMASI İFTAR PROGRAMI

Geçmişimize Hürmet Geleceğimize Hizmet Ramazan 2018

Genel Başkanımız Mürsel Turbay, Memur-Sen Samsun buluşmasına katıldı. İftar programıyla gerçekleştirilen programa Memur-Sen’e bağlı sendikaların şube başkanları, yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

MEMUR-SEN RİZE BULUŞMASI İFTAR PROGRAMI

Geçmişimize Hürmet Geleceğimize Hizmet Ramazan 2018

Genel Başkanımız Mürsel Turbay, Memur-Sen Rize buluşmasına katıldı. İftar programıyla gerçekleştirilen programa Ak parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Milletvekilleri Memur-Sen’e bağlı sendikaların şube başkanları, yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

MEMUR-SEN ÇORUM BULUŞMASI İFTAR PROGRAMI

Geçmişimize Hürmet Geleceğimize Hizmet Ramazan 2018

Genel Başkanımız Mürsel TURBAY, Çorum Şubemizin düzenlemiş olduğu iftar programına katıldı. Programa Belediye Başkanı Zeki Gül, Ak Parti Milletvekili Adayı Erol KAVUNCU, Memur-Sen İl Temsilcisi Ahmet SAATÇİ ve Sendikamız üyeleri katıldı.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.