Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bem-Bir-Sen Trabzon İl Yönetimimiz, görev sırasında geçirdiği trafik kazasında yaralanan üyemizi ziyaret etti.

Trabzon İl Başkanımız Dr. Arslan Korkmaz, Başkan Yardımcımız Muammer Şahin, Yönetim Kurulu Üyelerimiz İsmail Yapar, İsmail Değerli ve Yılmaz Aktaş, kullandığı servis aracının görev dönüşü karıştığı trafik kazasında yaralanan üyemiz TİSKİ Genel Müdürlüğü personellerinden Mehmet Soylu’yu ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundular.

Kazanın nasıl gerçekleştiği ile ilgili bilgi veren kazazede üyemiz Mehmet Soylu’ya geçmiş olsun dileklerinde bulunan Trabzon İl Başkanımız Dr. Arslan Korkmaz, “Trafik kazası çok kötü bir olay. İnsanların trafikte hayli dikkat etmesi gerekiyor. Kimse içinde bulunduğu araca güvenmemeli. İstediği kadar güvenlik önlemi ile donatılmış olsun, param parça olabilecek bir metal yığınının içinde yolculuk ediyoruz. Kimse ‘yol benim’ de dememeli, kurallara uymalı, trafikte azami dikkatli olmalı. Sonucu ölüm olunca ateş düşüyor, yaralamalı olunca sağlık elden gidiyor. Cana bir şey gelmese mala geliyor. Neticesi her türlü kötü olan trafik kazaları hepimiz için büyük uyarıcılar. Herkesin trafikte dikkatli ve anlayışlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

İl Başkanımız Arslan, Başkan Yardımcımız Muammer Şahin, Yönetim Kurulu Üyelerimiz İsmail Yapar, İsmail Değerli ve Yılmaz Aktaş, yaralı üyemize tekrar geçmiş diyerek Allah’tan acil şifalar dilediler.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.