Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

GENEL BAŞKANIMIZ MÜRSEL TURBAY HİZMET KOLUNA İLİŞKİN

TOPLU SÖZLEŞME TEKLİFLERİNİ KAMU İŞVEREN HEYETİNE SUNDU

Kamu çalışanlarının 2018-2019 yıllarına ilişkin mali ve sosyal haklarının belirleneceği 4. Dönem Toplu Sözleşme Görüşmelerinde hizmet kollarının teklifleri komisyon çalışmalarının ardından Toplu Sözleşme masasında müzakereye açıldı.

Genel Başkanımız Mürsel Turbay, Genel Başkan Yardımcılarımız Medeni Sevinç, Gürkan Alper ve Recayi Karslı’nın katıldığı toplantıya Kamu İşveren Heyeti adına Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Kamu Görevlileri Sendikaları adına Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın başka        nlık etti. Toplantıda 11 hizmet kolunun tümünde yetkili olan Memur-Sen Konfederasyonu’na üye sendikaların Genel Başkanları, yönetim kurulu üyeleri ile Maliye Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı ve Hazine Müsteşarlığı bürokratları da hazır bulundu.

Genel Başkanımız Mürsel Turbay yerel yönetimler hizmet koluna ilişkin BEM-BİR-SEN’in komisyon toplantılarında sunduğu tekliflerin sunumunu gerçekleştirdi. Sunumda genele ilişkin teklifler ile yerel yönetim çalışanlarının mali ve sosyal haklarına ilişkin Toplu Sözleşme teklifleri ayrıntılı bir şekilde Kamu İşveren Heyeti’ne iletildi.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.