Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Genel Başkanımız Mürsel Turbay, Genel Başkan Yardımcılarımız Levent Uslu ve Medeni Sevinç, Toç Bir-Sen Genel Başkanı Hüseyin Öztürk’ü ziyaret ettiler.

Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) Genel Başkanımız Mürsel Turbay, Genel Başkan Yardımcılarımız Levent Uslu ve Medeni Sevinç, Toç Bir-Sen 1. Olağanüstü Genel Kurul’da Genel Başkanlığa seçilen Hüseyin Öztürk ve yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Toç Bir-Sen Genel Merkezinde gerçekleştirilen ve Toç Bir-Sen Genel Başkan Vekili Sabri Kızılkaya, Genel Başkan Yardımcıları İbrahim Eken Gürsoy, Nail Süngü ve Fatih Doğan’ın da bulunduğu ziyarette Genel Başkanımız Mürsel Turbay, başkanlığa yeni seçilen Hüseyin Öztürk ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ederek, başarılar diledi.

Genel Başkanımız Turbay, hizmet yarışının bayrak düşürülmeden elden ele ve kesintisiz devam ettiği bir anlayışın mensubu olduğumuzu dile getirdi.

Toç Bir-Sen Genel Başkanlığına seçilen Hüseyin Öztürk ise Bem-Bir-Sen yönetiminin yapmış olduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Genel Başkanımız Mürsel Turbay’a, Genel Başkan Yardımcılarımız Levent Uslu ve Medeni Sevinç’e teşekkürlerini iletti.

Hüseyin Öztürk, “Erdemliler Hareketi” anlayışıyla yürüyüşlerini hızlandıracaklarını belirterek, “Hep ifade ediyorum: Bu kutlu yolda hep birlikte kardeşçe omuz omuza yürümeye devam edeceğiz.” diye konuştu.

Genel Başkanımız Turbay, günün anısına Toç Bir-Sen Genel Başkanı Öztürk’e, Mehmet Akif Ersoy’un Safahat Külliyatı eserini hediye etti.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.