Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bem-Bir-Sen ile Manisa Celal Bayar Üniversitesi arasında imzalanarak yürürlüğe “Eğitim ve Öğretim Faaliyetlerinin Gerçekleştirilmesi İle İlgili” iş birliği çerçevesinde, Bem-Bir-Sen üyeleri Manisa Celal Bayar Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Yönetimi Uzaktan Eğitim Tezsiz Yüksek Lisans programına başvurularını yapabilecekler.

Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcımız Recayi Karslı ile Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. A. Kemal Çelebi arasında imzalanan protokolle; Üyelerimiz ve çocukları, Kamu Yönetimi Uzaktan Eğitim Tezsiz Yüksek Lisans Programına başvuru yaparak eğitim avantajlarından yararlanabileceklerdi.

Başvur şartları ile ilgili koşullar ve detaylar şunlardır;

  • Bem-Bir-Sen üyesi olmak,
  • Lisans mezunu olmak,
  • Programa ön başvuruda ALES ve yabancı dil şartı bulunmamaktadır,
  • Açılacak programın kontenjanı 50 (elli) olarak belirlenmiştir. Ön başvuru yapan adaylar, Sosyal Bilimler Enstitüsü tarafından not ortalamalarına göre sıralama yapılarak 28 Ağustos 2017 tarihinde 50 (elli) asil 50 (elli) yedek olarak ilan edilecektir. İmzalanan protokol gereği kesin kayıt yaptıran öğrenci sayısı toplamı 30’u bulamaz ise program açılmayacaktır.
  • Yüksek lisans programına ön başvuru tarihleri 14-25 Ağustos arasında online olarak gerçekleştirilecektir. Ön başvurular, 14 Ağustos 2017 tarihinde aktife olacak olan http://uzemdestek.cbu.edu.tr/bem-bir-sen/ adresinden yapılacaktır.
  • Detaylı bilgi için Manisa Celal Bayar Üniversitesi Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin 0 236 201 13 65 numaralı çağrı destek hattına başvurulabilir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.