Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Şırnak İl Özel İdaresi ile Sosyal Denge Sözleşmesi (SDS) yenilendi. Sözleşmeye Genel Başkanımız Mürsel Turbay ile Şırnak Valisi Mehmet Aktaş imza attılar.

Bem-Bir-Sen Genel Başkanımız Mürsel Turbay, Genel Başkan Yardımcımız Medeni Sevinç ve Pakistan Emek Federasyonu Genel Sekreteri Hacı Muhammed Said, Şırnak İl Başkanlığımızı ziyaret ettiler. Ziyaret sonrası Genel Başkanımız Mürsel Turbay’ın Şırnak Valisi Mehmet Aktaş ile bir araya gelmesiyle Sosyal Denge Sözleşmesi görüşmeleri mutlu sonla noktalandı. Bem-Bir-Sen Genel Başkanlığımız ile Şırnak İl Özel İdaresi arasında yürütülen Sosyal Denge Sözleşmesi görüşmeleri tarafların attığı imzalarla neticelendi.

Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) Genel Başkanı Mürsel Turbay, Şırnak İl Özel idaresi ile sandika arasında yürütülen “Sosyal Denge Sözleşmesi”nin yenilenmesine ilişkin, “Büyük bir şevkle ve heyecanla hizmetlerine devam eden personelimizin bu sözleşme ile motivasyonlarının en üst seviyeye çıkacağına inanıyorum.” dedi.

Turbay, beraberinde Genel Başkan Yardımcısı Medeni Sevinç ve Pakistan Emek Federasyonu Genel Sekreteri Hacı Muhammed Said ile Şırnak’ta temaslarda bulundu.

Şırnak Valisi Mehmet Aktaş ile görüşen Turbay, daha sonra Bem-Bir-Sen Genel Başkanlığı ile Şırnak İl Özel İdaresi arasında yürütülen “Sosyal Denge Sözleşmesi”nin yenilenmesi toplantısına katıldı.

Turbay, burada yaptığı konuşmada, Şırnak İl Özel İdaresi çalışanlarının yaptığı çalışmaların karşılığını bulmasının mutluluk verici olduğunu söyledi.

Sözleşmenin yenilenmesinin hayırlara vesile olmasını dileyen Turbay, şöyle konuştu:

“Büyük bir şevkle ve heyecanla hizmetlerine devam eden personelimizin bu sözleşme ile motivasyonlarının en üst seviyeye çıkacağına inanıyorum. Bu sözleşmenin imzalanması konusunda bizlere her türlü desteği veren, personelin yasal hakkının verilmesi konusunda hiç tereddüt etmeyen ve halkına gerçek anlamda hizmet eden personelin yanında duran İl Özel İdaresi Genel Sekreterimiz Turan Bedirhanoğlu ve Valimiz Mehmet Aktaş beye teşekkür ediyoruz. Bu sözleşmeyi sonuna kadar hak eden mesai saati gözetmeksizin çalışan değerli personel arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.”

Daha sonra Şırnak’ın Cizre ilçesine geçen Turbay, Cizre Kaymakamı ve Belediye Başkanvekili Faik Arıcan’ı makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.

Kaymakam Arıcan ile sendikacılık hakkında bilgi alışverişinde bulunduklarını belirten Turbay, Türkiye’de yerel yönetimlerde çalışan yaklaşık 110 bin kişiden 70 bininin Bem-Bir-Sen üyesi olduğunu söyledi.

İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERİ’NE ZİYARET

Genel Başkanımız Mürsel Turbay, Genel Başkan Yardımcımız Medeni Sevinç, Pakistan Emek Federasyonu Genel Sekreteri Hacı Muhammed Said ve Şırnak Şube Başkanımız Ahmet Temel, son olarak Vali Yardımcısı ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Turan Bedirhanoğlu’nu makamında ziyaret ettiler. Genel Başkanımız Mürsel Turbay, hem Sosyal Denge Sözleşmesi’nin imzalanmasındaki emeği hem de misafirperverliği için Genel Sekreter Bedirhanoğlu’na teşekkür ederek, başarılar diledi.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.