Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Cuma günü Fatih’te bir otelin sauna kısmında çıkan yangına arkadaşlarıyla birlikte müdahale ederken ağır yaralanıp tedavi gördüğü hastanede Şehit düşen Onbaşı Taner Çebi, binlerce kişinin katıldığı cenaze töreniyle ebedi istirahatgahına uğurlandı.

Bem-Bir-Sen İtfaiye Şubemizin Değerli Temsilcisi Şehit Onbaşı Taner Çebi için ilk tören Fatih İtfaiye Daire Başkanlığı önünde yapıldı. Burada yapılan törene Çebi’nin ailesi ve yakınları, İBB Başkanı Mevlüt Uysal, Genel Başkanımız Mürsel Turbay,Genel Başkan Yardımcılarımız Levent Uslu, Gürkan Alper İstanbul teşkilatlarımız  ile binlerce vatandaş ve mesai arkadaşları katıldı. Okunan Kur’an-ı Kerim ve edilen duaların ardından helallik alındı.

Şehit Onbaşı Çebi’nin Türk bayrağına sarılı naaşı, Fatih İtfaiye Daire Başkanlığımızın önündeki törenin ardından Fatih Camisi’ne getirildi. Fatih Cami’sindeki taziyeleri, şehit Çebi’nin eşi Ayla Çebi,Babası ve kardeşleri ile yakınları kabul etti.

Şehit Taner Çebi’nin naaşı itfaiye aracıyla Fatih Fevzi Paşa Caddesi’nden sirenler ve tekbir getirilerek binlerce kişinin katıldığı yürüyüşle Edirnekapı  Şehitliğinde defnedildi..

Şehit İtfaiye Onbaşı Taner Çebi için Fatih’te bulunan İstanbul İtfaiyesi’nde düzenlenen resmi törenden sonra duygularını paylaşan Genel Başkanımız Mürsel Turbay; Onbaşı Taner Cebi kardeşimiz kendisini her alanda özellikle de İtfaiyecilik alanında çok iyi yetiştirmiş ve geliştirmiş olup uluslararası itfaiye yarışmalarında aldığı ödüllerle hafızalara kazınmıştı. Kendini insanlara adamış, gerçekten kahraman bir itfaiyeci diğer bir deyişle cankurtaran bir itfaiyeci kardeşimizdi.

Değerli Temsilcimiz Şehit Taner Çebi Kardeşimize Cenab-ı Allah’tan Rahmet kederli ailesine ve tüm meslektaşlarına Bem-Bir-Sen olarak Başsağlığı dileriz.Mekanı Cennet Olsun.

  

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.