Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

İstanbul Bağcılar’da, müdahalede bulunmak üzere gittiği yangında ağır yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede şehid olan üyemiz İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başakşehir İtfaiye Grup Amiri Çavuş Ersin Gezer, Hakk’a yürüdü.

Cenaze törenine, Memur-Sen ve Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcımız Levent Uslu, Bem-Bir-Sen İstanbul 9 No’lu (İtfaiye) Şube Başkanımız aynı zamanda İstanbul Büyükşehir Belediyesi Avrupa Yakası İtfaiye Bölge Müdürü Hasan Karakaş, Şube Yönetimi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Ali Karahan, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Anadolu Yakası İtfaiye Bölge Müdürü Mehmet Emin Koçan, Bem-Bir-Sen Üyeleri, itfaiyeciler ve aile fertlerinde katıldı.

Genel Başkan Yardımcımız Levent Uslu Şehidimiz Ersin Gezer’in babası ve oğlu ile bir araya gelerek başsağlığı diledi, acılarını paylaştı. Uslu ardından İstanbul İtfaiye teşkilatının da acısına ortak oldu.

Bağcılar Medipol Hastanesi’ndeki yoğun bakımda 14 gündür tedavi gören ve yaşam savaşını kaybeden İtfaiye Çavuşu Gezer’in cenazesi, İstanbul Adli Tıp Kurumu ve Zeytinburnu Merkezefendi Gasilhanesindeki işlemlerin ardından Bayrampaşa Yıldırım Mahallesi’ndeki evine itfaiye grubunun merdiven aracıyla götürülerek ailesinden ve sevenlerinden helallik alındı.

Şehidimiz Gezer’in cenazesi, Cem Sultan Camisinde kılınan cenaze namazının ardından, toprağa verileceği Çatalca İnceğiz Köyüne itfaiyenin merdiven aracıyla siren çalınarak ve yüzlerce Ateş Savaşıcısı İtfaiyecilerin omuzlarında mezarlığa götürüldü. Şehidimiz Ersin Gezer, ikindi vaktinde İnceğiz Mezarlığında toprağa verildi.

Bem-Bir-Sen Ailesi olarak Şehidimiz Ersin Gezer’e Cenab-ı Allah’tan rahmet kederli ailesine ve meslektaşlarımıza sabr-ı cemil niyaz ederiz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.