Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

280 ŞEHİD AİLESİ VE YETİM ÇOCUKLA RAMAZAN SEVİNCİNİ YAŞADIK

Genel Başkan Yardımcımız Levent Uslu, Bem-Bir-Sen Gaziantep Şube Başkanlığımız tarafından düzenlenen yetim iftarına katılarak, Şehid ailelerin çocuklarına ve yetim çocuklara oyuncaklar ve çeşitli hediyeler dağıtıldı.

 

Gaziantep Şube Başkanı Serkan Özatıcı ve Şube Yönetiminin ev sahipliğinde Gaziantep Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı bahçesinde düzenlenen iftar programına Gaziantep Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Cafer Yılmaz,  Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Daire Başkanı Fatih Ermeydan, Şahinbey ve Şehitkâmil Belediyeleri başta olmak üzere ilçe belediyelerinin Şube Müdürleri, yöneticileri, Memur-Sen’e üye sendikaların Gaziantep İl Başkanları, Şehid aileleri, çocukları, yetim çocuklar, aileleri ve Bem-Bir-Sen üyeleri katıldı.

Programda konuşan Uslu, “Ramazan dolayısıyla lüks otellerde yapılan iftarlarımızı iptal ettik. Bunun yerine yardım olarak ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz. Burada 280 yetimimiz ve şehidlerimizin bize emanet ettiği çocuklarıyla ve aileleri ile birlikte iftar yaptı. Oyuncaklarını dağıttık. İftar yemeğinin verilmesi için bu güzel yeri bizlere tahsis eden İtfaiye Daire Başkanımız Cafer Yılmaz’a, yardımların dağıtılmasında emeği geçen Serkan Özatıcı başkanlığındaki Gaziantep Şube yönetimimize ve emeği geçenlere teşekkür ederim” diye konuştu. Mutlulukları gözünden okunan yetimler ve yakınları sendika yöneticilerine teşekkür etti.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.