Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Yurt’tan Bem-Bir-Sen Samsun Şube Başkanlığına teşekkür ziyaretinde bulundu. Genel Sekreter Yardımcısı Yurt Samsun Şube Başkanı Nurettin Sever ile görüştü, ziyarette Şube Başkan Yardımcısı Savaş Gayretli de hazır bulundu.

SASKİ Kanal Daire Başkanı Muhlis Yeşilyurt ile birlikte BEM-BİR SEN Samsun Şu Başkanlığına ziyarette bulunan Yurt, “15 Temmuz Darbe girişimi sonrası ülke genelinde gelişen birlik ve beraberlik ruhunu Allah’a Hamd olsun ki Samsundaki sivil toplum kuruluşlarında da gördük. Bunun öncüsü de Memur-Sen’dir. Ayrıca yeni Anayasa için EVET diyerek taraflarını belli etmeleri nedeniyle Bem-Bir-Sen Şube Başkanı Nurettin sever ve Yönetimini canı gönülden tebrik ediyorum. Büyükşehir Belediyesi olarak daima çalışanlarının yanlarında olduklarını ifade eden Yurt, Sendikalarımızla iyi ilişkiler içerisinde çalışmalarımızı yürütüyoruz” dedi.

Ziyarette Şube Başkanı Sever sendika çalışmaları hakkında bilgi verdi. Sever; “Bizler sendika olarak daima çalışanlarımızın yanında olduk ve bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Büyükşehir Belediyemiz de yetkili sendika olarak güzel çalışmalara imza attık. Daha birlikte çok güzel hizmetler üreteceğimize inanıyoruz” dedi. Ziyaret anısına Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Yurt ve Daire Başkanı Muhlis Yeşilyurt’a Çini İşlemeli Kaftan hediye edildi.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.