Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

AHMET YESEVİ ÜNİVERSİTESİ İFTARINA KATILDIK

Genel Başkanımız Mürsel Turbay ile Genel Başkan Yardımcımız Recayi Karslı, Ahmet Yesevi Üniversitesi tarafından düzenlenen iftar programına iştirak etti.

Gazi Üniversitesi Kültür Merkezinde düzenlenen iftar programına; Ahmet Yesevi Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız, Ahmet Yesevi Üniversitesi Mütevelli Heyet Üyesi ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Doç. Dr. İbrahim Kalın, TBMM Güvenlik ve İstihbarat Komisyon Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Prof. Dr. Emrullah İşler, AK Parti Sakarya Milletvekili Mustafa İsen, Danıştay Başsavcısı Halil Yılmaz, Gazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Uslan, Cumhurbaşkanı Başdanışmanları Yalçın Topçu ve İhsan Şener, Başbakanlık Başdanışmanı Dr. Necdet Subaşı ve öğretim üyeleri, mezunlar katıldı.

İLİM YAYMA MEZUNLARI VE İLİM YAYMA VAKFI İFTARINA KATILDIK

Genel Başkan Yardımcılarımız Medeni Sevinç ile Gürkan Alper, İlim Yayma Mezunları ve İlim Yayma Vakfı’nın iftarına katıldılar.

Ankara Gölbaşı’nda Vilayetler Evi’nde gerçekleştirilen iftara bürokrasi ve siyaset dünyasından yoğun katılım oldu. İlim Yayma Mezunları VEFADER Ankara Şube Başkanı Fatih Maden açılış konuşması yaparak, çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.