Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

YAPTIRIMA YAPTIRIM: “İNCİRLİK ÜSSÜ KAPATILSIN”

Bem-Bir-Sen Antalya Şube Başkanımız Adem Deveci, Papaz Brunson bahanesiyle terör örgütleri üzerinden Türkiye’yi çökertmeye çalışan ABD’nin, İncirlik başta olmak üzere bütün askeri üslerinin derhal kapatılması gerektiğine değinerek, tehditler karşısında boyun eğilmeyeceğini vurguladı.
Memur Sendikaları Konfederasyonu’na (Memur-Sen) bağlı Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) Antalya Şube Başkanımız Adem Deveci, ABD Başkanı Donald Trump´ın Türkiye´ye yönelik “Yaptırım” tehdidine, sert tepki gösterdi. İnsan hakları üzerinden Türkiye’ye ders vermeye kalkan ABD’nin kendi siciline bakması gerektiğini aktaran Deveci, ABD’nin devlet postuna bürünmüş zorbalık sistemi olduğunu belirterek, sert bir şekilde yaptırım kararını kınadı.

PAPAZ BAHANE ABD KAOS PEŞİNDE

Tecavüzü, işkenceyi sistemleştiren ABD’nin Türkiye’ye insan hakları bakımında ders verecek son ülke olduğunu vurgulayan Deveci, şöyle devam etti:
“Dün Nagazaki, Hiroşima, Vietnam’da; Bugün Irak, Afganistan, Suriye, Pakistan’da milyonlarca insanı katleden, camilere, okullara, hastanelere saldıran, tecavüzü, işkenceyi her türlü insanlık suçunu sistematikleştiren Guantanamoların, Ebu Gureyblerin ABD’si bize insan hakları dersi verecek en son ülkedir. İşgalci Siyonistleri, darbeci diktatörleri açıkça destekleyen de direniş gruplarını terörist listesine alan da ABD’dir. Brunson’u bahane ederken, Hakan Atilla’yı haksız yere alıkoyup tutuklayan da, terör örgütlerini besleyip büyüten de ABD’nin bizzat kendisidir. Suriye’de DAEŞ’in bütün katliamları ABD’nin siciline kaydedilmiştir”

“TÜRKİYE TEHDİTLERE PABUÇ BIRAKMAZ”

Meselenin rahip Brunson’a sahip çıkma meselesi olmadığını çok iyi bildiklerini vurgulayan Deveci, şu ifadeleri kaydetti:
“Dertleri ne Brunson ne de ABD’nin öne sürdüğü diğer argümanlardır. Dertleri Türkiye’ye diz çöktürmek, boyun eğdirmektir. Dertleri bizi ABD’nin yörüngesine çevirmektir. İçerideki müstemlekeci ortaklarıyla Gezi’de, 17-25 Aralık’ta, 15 Temmuz’da başaramadıklarını başarmak; PKK, FETÖ, DEAŞ’la kazanamadıklarını kazanmaktır. Milletin direnişi sonucu ABD’nin elinde kullanabileceği taşeron kalmadığından artık karşımıza bizzat ABD dikilmiştir. Son zamanlarda yaşananlar açık ve net olarak göstermiştir ki sömürgeci düzen; müttefik değil köle, ortak değil müstemleke aramaktadır. Bu nedenle emperyalizme boğun eğmeyip, yeni sömürge düzenine itiraz eden Türkiye’yi hedef almaktadır. Ama artık karşısında uzlaşma adı altında ihanete, ittifak adı altında esarete eyvallah diyen bir Türkiye yok. Çünkü artık yeni Türkiye, tehditlere pabuç bırakmayan Türkiye’dir. Boyun eğmeyi zillet; tavizi ihanet bilen Türkiye’dir”

“İNCİRLİK ÜSSÜ KAPATILSIN”

Türkiye için artık en büyük tehdit ve problemin ABD olduğunu belirten Bem-Bir-Sen Antalya Şube Başkanımız Adem Deveci, ABD’nin Türkiye’yi ambargolarla, tehditlerle, şantajlarla rehin almak istediğini söyleyerek, yaşanan sürecin 15 Temmuz’da sekteye uğrayan saldırının açık bir devamı olduğunu kaydetti. ABD’nin yaptırım kararından dönmemesi halinde misliyle karşılık verilmesi gerektiğine değinen Deveci, “Terör örgütleri üzerinden Türkiye’yi çökertmeye çalışan ABD’nin İncirlik başta olmak üzere bütün askeri üsleri derhal kapatılmalıdır” diyerek ABD tehditleri karşısında boyun eğilmeyeceğini dile getirdi.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.