Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Kocaeli Şube Başkanlığımız, Özel Minik Eller Anaokulu ile indirim anlaşması imzaladı.

Kocaeli Şube Başkanımız Sadican Aygen, Bem-Bir-Sen üyelerinin yararlanabilmesi için Özel Minik Eller Anaokulu ile indirim anlaşması imzaladı.

İmzalanan anlaşma ile Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) üyelerinin çocuklarının eğitiminde yüzde 25 indirim sağlanacak.

Protokol metninde sendikamız üyelerine sağlanacak özel kayıt avantajı şu şekilde belirtildi:

– Özel Minik Eller Anaokulu, 2017-2018 eğitim ve öğretim dönemine ait açıkladığı güncel kayıt ücretleri üzerinden, Bem-Bir-Sen üyelerinin 2017-2018 eğitim ve öğretim yılında kayıt yaptırmaları hâlinde yüzde 20 oranında indirim oranı uygulamayı kabul eder.

– Ödemenin peşin olarak yapılması hâlinde, sözleşmenin 1. maddesinde yer alan indirim oranına ek olarak yüzde 5 indirim daha uygulanır.

– Bem-Bir-Sen çalışanlarının 15 kişi ve üzeri öğrenci sayısına ulaşması ve toplu olarak servis hizmeti talep etmesi durumunda Özel Minik Eller Anaokulu tarafından ücretsiz servis hizmeti sağlanacak olup, servis hizmetinden yararlanmak isteyen velilere güncel kayıt ücreti üzerinden ayrıca yüzde 5 indirim oranı uygulanacaktır.

– Bem-Bir-Sen yönetimi anlaşmayı çalışanlarına duyurmakla ve gelen talepleri kurumumuza bildirmekle yükümlüdür.

– Bu protokol 07.09.2017 tarihinde imzalanmış olup, protokol şartları 2017-2018 eğitim ve öğretim yılında yapılacak kayıtlar için geçerlidir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.