Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Osmaniye İl Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Yanık ve Meclis Başkanı Mehmet Altun’u ziyaret eden Genel Başkanımız Mürsel Turbay, Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun ile SDS imzaladı.

Osmaniye İl Özel İdaresi çalışanlarını kapsayan Sosyal Denge Sözleşmesi (SDS) yenilendi. Osmaniye Valisi Sayın Ömer Faruk Coşkun’un makam odasında yapılan imza törenine Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) Genel Başkanımız Mürsel Turbay, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sayın Mehmet Yanık, Osmaniye İl Genel Meclisi Başkanı Sayın Av. Mehmet Altun, Bem-Bir-Sen Osmaniye İl Başkanımız Cafer Uçar ve Bem-Bir-Sen İl Sendika İl Yönetim kurulu üyelerimiz hazır bulundu.

İmza töreninde bir konuşma yapan Vali Ömer Faruk Coşkun, İl Özel İdaresi çalışanlarına böyle bir imkan sağlamaktan mutluluk duyduğunu belirterek “Hayırlı olsun.” dedi. Bem-Bir-Sen Genel Başkanımız Mürsel Turbay da yaptığı konuşmada, “Vali Ömer Faruk Coşkun’a göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyoruz.” dedi. Turbay, SDS’nin çalışanlara hayırlı olması temennisinde bulundu.

Genel Başkanımız Turbay, Osmaniye İl Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Yanık ve Meclis Başkanı Mehmet Altun’u da ziyaret ettikten sonra Osmaniye’den ayrıldı.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.