Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

KUMRU BELEDİYESİ’NDE SDS SEVİNCİ

Bem-Bir-Sen Ordu Şube Başkanlığımız ile Kumru Belediyesi arasında Sosyal Denge Sözleşmesi imzalandı. Kumru Belediyesinde gerçekleştirilen imza törenine Kumru Belediye Başkanı G. Murat Hatipoğlu, Ordu Şube Başkanımız Rahmi Çakar, sendika yöneticileri ve memurlar katıldı.

Bem Bir-Sen Başkanı Rahmi Çakar, Belediye Başkanı G. Murat Hatipoğlu’na teşekkür etti. Çakan, “Belediyede çalışan memurlarımıza maaşlarına ek olarak her ay maaşla beraber aylık 550 TL ücret kazanımı sağladık. Bu ise memurlarımızı diğer memurlara nazaran rahatlatacaktır. SDS iki yıl süre ile imzaladık. Başkan bizim teklifimizi kabul ederek sözleşmeyi imzalamıştır. Kendisine üyelerimiz adına teşekkür ediyorum. Çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi. Kumru Belediye Başkanı G. Murat Hatipoğlu da “Bu sözleşme ile personelimizin edindiği hakların, çalışmalarımızda öncelikle çalışanlarımıza gönül huzuru getirmesini ve bizden hizmet bekleyen hemşerilerimize güler yüzlü hizmet olarak dönmesini bekliyorum. İmzalanan sözleşmenin çalışanlarımız adına hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” diye konuştu.

AKKUŞ BELEDİYESİ İLE SDS İMZALANDI

Bem-Bir-Sen Ordu Şube Başkanlığımız ile Akkuş Belediyesi arasında Sosyal Denge Sözleşmesi yapıldı.Karşılıklı mutabakat sonucu yapılan sözleşmeyi Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci ile Bem-Bir-Sen Ordu İl Başkanı Rahmi Çakar imzaladı.

İmza töreninde konuşan Bem-Bir-Sen Ordu İl Başkanı Rahmi Çakar, “Belediye başkanıma yaklaşımı ve memurunu gözetmesinden dolayı teşekkür ediyorum. Bugüne kadar ki tüm görüşmelerimiz olumlu geçti, isteklerimiz karşılandı. Son sözleşmede tarafların memnun olduğu bir sözleşme oldu” dedi. Belediye Başkanı İsa Demirci ise,  “Bu güne kadar alın teriyle çalışan, gayret gösteren ve emek harcayanın hep yanında olduk. Belediye olarak memurumuzla ve  işçimizle bir bütünüz. Ortada bir başarı varsa bu başarı hepimizin. Yapılan sözleşme ile memurumuzun beklentisini karşıladığımız inancındayız. İki taraf içinde hayırlı olsun” diye konuştu.

ÇAMAŞ BELEDİYESİ’NDE SDS SEVİNCİ

Bem-Bir-Sen Ordu Şube Başkanlığımız ile Çamaş Belediyesi arasında, memurların ekonomik hayat koşullarının iyileştirilmesine yönelik Sosyal Denge Sözleşmesi imzalandı. Çamaş Belediye Başkanı Alaattin Giden ve Ordu Şube Başkanı Rahmi Çakar‘ın imza attıkları sözleşme kapsamında belediyede çalışan  memurlara sosyal denge yardımı yapıldı.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.