Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bem-Bir-Sen ile Fatsa Belediyesi arasında belediyede çalışan memurların yararlandığı Sosyal Denge Sözleşmesi yenilenerek uzatıldı.

Genel Başkan Yardımcımız Gürkan Alper ile Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan düzenlenen iftar programında Sosyal Denge Sözleşmesi’ni imzaladı. Programa Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Ahmet Çoruh, Ordu Şube Başkanımız Rahmi Çakar, Şube Yönetimi, Samsun Şube Başkanımız Nurettin Sever, Giresun İl Başkanımız Coşkun Musaoğlu, Fatsa Belediyesi yöneticileri ve üyelerimiz katıldı. İmza töreni sonrası konuşan Genel Başkan Yardımcımız Gürkan Alper, “Sosyal Denge Sözleşmesi vesileyle Fatsa Belediyemizi ziyaret ettik. Personellerin memnuniyet içerisinde birlik beraberlik içerisinde çalıştıklarını görmekten dolayı memnunuz. Bu katkılarından dolayı Sayın Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Sosyal Denge Sözleşmesi’nde Sayın Belediye Başkanımız işveren olarak vazifesini yaptı bundan sonra bizler de iş görenler olarak Fatsa’mıza en iyi şekilde hizmet ederek aldıklarımızı helal ettirmek zorundayız. Bizim mutlaka ve mutlaka çok çalışma zorunluluğumuz var, bu sadece Fatsa için değil Türkiye için dünya için dünya mazlumları içinde önemli. Yaptığı hizmetler önemli, yeni belediye binasının projesini gördüm hakikaten güzel bir bina olacak inşallah. Çalışanlarımız yeni binada daha verimli daha güzel şekilde hizmet edecek. Bu anlamda belediyemiz yaptığı bu katkıyla çalışanların motivasyonunu çalışma azmini artıracaktır. Artık iş görenler de biz çalışanlarda daha verimli daha iyi ülkemize milletimize Fatsa’mıza en kaliteli hizmeti en güzel hizmeti yapmaya gayret edecektir. Bu anlamda Fatsa’da bulunmaktan mutluyuz. Şube Başkanımız Rahmi Çakar, Şube Başkan Yardımcılarımız Bülent Çakmak, Mustafa Yılmaz, İhsan Büyükkeskin, Mesut Ergün’e katkılarından dolayı teşekkür ederim” dedi.

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ise “Maksat bir araya gelmekti, biz sözleşmeyi bir şekilde imzalardık. Arkadaşlar vesile olsun dedi bizim de hoşumuza gitti ben Bem-Bir-Sen’deki arkadaşlara böyle bir organizasyon yaptıkları için çok teşekkür ediyorum. Bizler Fatsa Belediyesi personelleri ailesi olarak ilçemize hizmet ediyoruz. Her biriniz bu bilinçle çalışıyorsunuz. Eskileriniz var yenileriniz var. Bizler idareciler olarak bir dönem gelip geçiciyiz ama personeller asıl mesleğini icra ediyor, ekmeğini buradan kazanıyor. İnşallah emekli olana kadar da ekmeğinizi buradan kazanacaksınız. O vesile ile Rabbim sözleşmede imza attığımız rakamlarla beraber kazançlarınızı hayırlı eylesin bereketli eylesin, Rabbim helalinden sonuna kadar harcamayı nasip eylesin hayırlı uğurlu olsun. Sosyal Denge Sözleşmesine göre başkan yardımcıları 650 TL, müdürler 600 TL, şefler 550 TL, memurlar 500 TL ilave Sosyal Denge Sözleşmesi alacaklar hayırlı uğurlu olsun” şeklinde konuştu.

Fatsa Belediyesi’ni ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız Gürkan Alper, Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ile bir araya geldi. Üyelerimizi de ziyaret eden Alper, istişarelerde bulundu. Çalışanların taleplerini aldı, sorularını cevaplandırdı.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.