Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Genel Başkanımız Mürsel Turbay, Ordu Altınordu Belediyesi’ndeki üyelerimiz ve belediye personeli ile iftar yemeğinde bir araya geldi. Altınordu Belediyesi Hizmet Binası önüne kurulan iftar sofrasına AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Bem-Bir-Sen Ordu Şube Başkanı Rahmi çakar, Bem-Bir-Sen Giresun İl Başkanı Musa Çoşkunoğlu, AK Parti Altınordu İlçe Başkanı İbrahim Hekim, Belediye Başkan Yardımcıları, birim müdürleri, belediye personelleri ve aileleri katıldı.

    

 

 

 

 

 

Gerçekleştirilen iftar programına katılan ve bir konuşma gerçekleştiren Genel Başkanımız Mürsel Turbay, Ramazan ayının bereketini, birlik ve beraberliğini yaşadıklarını söyledi. Düzenlenen program vesilesi ile Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’a teşekkür eden Turbay, “Bizleri aynı masada bir araya getiren Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’a teşekkür ediyorum. Ekmeğimizi ve lokmamızı bir birimizle paylaşmak için bizleri bir araya getirdi. Bu günlerde bu birlik ve beraberliği bize yaşattı. Ramazan ayının bereketini, birlik ve beraberliğini idrak etmemiz için bizleri bir araya getirdiler. Ramazan Bayramına ulaştık, huzur içerisinde bir bayram yaşamayı temenni ediyorum” dedi.

Altınordu genelinde çalışmaların sürdüğünü, hava şartlarına bağlı olarak hizmetlerin hız kazanacağını ifade eden Başkan Tekintaş, “Altınordu’nun her köşesinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hava şartlarının iyi olması ile hedeflediğimiz plan ve program çerçevesinde projeleri uygulamaya devam edeceğiz. Millete hizmet etmek ayrı bir onur. 15 Temmuz’da milletin sergilediği dik duruş bize şunu hatırlatıyor, ‘Bu millet her türlü hizmete layık, bu millet hizmetin her türlüsünü hak ediyor’ bundan dolayı ekibimizle birlikte daha çok çalışmak zorunda olduğumuzun farkındayız ve bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu ise yaptığı konuşmada Altınordu’da gözle görülür bir değişim ve dönüşüm yaşandığını belirtti. Altınordu’nun kurulmasından bu yana geçen 3 yıllık süreçte büyük hizmetler yapıldığını vurgulayan Gündoğdu, “Altınordu Belediyesi tarafından organize edilen iftar programı ile Altınordulu vatandaşlarımız, belediye çalışanları ve Bem-Bir-Sen üyeleri ile beraber hep birlikte iftar açmanın mutluluğunu yaşıyoruz” ifadelerini kullandı. Düzenlenen program iftar sonrası yapılan duaların ardından sona erdi.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.