Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

OLAĞANÜSTÜ HAL İŞLEMLERİ İNCELEME KOMİSYONUNA ELEKTRONİK ORTAMDA BAŞVURU USULÜ HAKKINDA DUYURU

23/01/2017 tarihli ve 29957 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren 685 sayılı Olağanüstü Hal İşlemleri İnceleme Komisyonu Kurulması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname gereğince Olağanüstü Hal İşlemleri İnceleme Komisyonu kurulmuştur.

Komisyonun başvuruları almaya başlayacağı tarih ise Başbakanlık tarafından 17 Temmuz 2017 olarak ilan edilmiştir.

Başvurular:

  • Başvurular 17 Temmuz 2017 Pazartesi günü başlayıp altmış (60) günlük sürenin bitimi olan 14 Eylül 2017 günü mesai saati bitiminde sona erecektir.
  • Yukarıda belirtilen İnternet sitesindeki elektronik başvuru sistemine giriş yapıldıktan sonra, başvurucunun Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası ve diğer gerekli bilgiler formun ilgili bölümlerine yazılacaktır. Başvuru konusuna ilişkin sistemde bulunan bilgiler otomatik olarak görülecektir. Ayrıca formun başvuru dilekçesi bölümüne, on (10) sayfayı geçmemek üzere talep konusu hakkındaki beyanlar yazılabilecektir.
  • Bu şekilde doldurulan başvuru formunun çıktısı alınıp imzalandıktan sonra, bu form ve ekinde ibraz edilecek belgeler Valiliklere teslim edilecek olup ilgili görevli tarafından yapılacak onay işleminden sonra başvuru işlemi tamamlanacaktır.
  • Sendikamız hizmet kolundan(İl Özel İdaresi, Belediyeler ve Mahalli İdare Birlikleri) başvuru yapacak olan çalışanlar; yukarıda yer verilen esaslara göre hazırlayıp çıkardıkları evraklarıyla birlikte başvurularını, Valiliklere veya “İçişleri Bakanlığı Eğitim Dairesi Başkanlığı Çamlıca Mahallesi 122. Sokak No:2 Yenimahalle/Ankara yerleşkesi” adresine ŞAHSEN veya kanunen yetkili kimseler(Avukat, Vasi) aracılığı ile yapmaları gerekmektedir.

Bilgilerinize Sunarız.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.