Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Genel Başkan Yardımcımız Gürkan Alper, Her yıl Ramazan ayının 15. Günü kutlanan “Dünya Yetimler Günü” kapsamında Bem-Bir-Sen Niğde İl Başkanlığımız tarafından düzenlenen iftar programına katıldı.

“Yetim Gülerse Dünya Güler” sloganı ile yapılan iftar programı Niğde İl Başkanımız Ergün Yılmaz ve il yönetiminin ev sahipliğinde yapıldı. İHH Niğde İl teşkilatının destek verdiği etkinliğe il genelindeki yetimler, öksüzler ve aileleri, Şehid yakınları, Suriyeli yetim çocuklar ve aileleri iştirak etti.

Niğde Öğretmenevi’nin bahçesinde yaklaşık 200 kişinin yer aldığı İftar programına, Niğde Valisi Ertan Peynircioğlu, Niğde Milletvekili Alpaslan Kavaklıoğlu, Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, Niğde İl Özel İdare Genel Sekreteri Ali Nebol, Memur-Sen Niğde İl Başkanı Hasan Orhan, İHH Niğde Şube Başkanı Ömer Keskin, Şehit Aileleri Derneği Niğde Başkanı Ömer Demir, Niğde İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Yaşar, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Niğde İl Müdürü Harun Koca, Göç İdaresi Niğde İl Müdürü Hacı Özmen, Bem-Bir-Sen üyeleri ve aileleri katıldı.

Düzenlenen etkinlikte Genel Başkan Yardımcımız Gürkan Alper, yetim ve öksüz çocuklarla ramazan bereketini paylaştı. Çocuklara çeşitli oyuncaklar dağıtan Alper, “Ramazanın anlamı, birlikte olmak, paylaşmaktır. Sofralarımızı da yetimlerimizle ve yakınlarıyla paylaşmaktan dolayı mutluluk duyduk. Programın düzenlenmesinde emeği geçen Bem-Bir-Sen Niğde il teşkilatımıza ve Niğde İHH İnsani Yardım Derneği Yönetimine ve üyelerine teşekkür ediyoruz” dedi.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.