Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Öz Taşıma-İş Sendikası Genel Başkanı ve AK Parti Ankara İl Başkan yardımcısı Mustafa Toruntay’ın oğlu Muhammet Ali, düzenlenen muhteşem bir düğün töreni ile İnan ailesinin biricik kızları Gökçen ile dünya evine girdi.

Ankara’nın iş ve siyaset dünyasını bir araya getiren düğün töreni İncek Arena Wedding’te gerçekleştirildi. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in nikâh kıydığı törende, Başbakan eski Yardımcısı Emrullah İşler, Çalışma ve sosyal Güvenlik Bakan yardımcısı Orhan Yegin, Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı Fatih Çiftçi, Genel Başkanımız Mürsel Turbay, HAK-iş Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan, Memur-Sen Konfederasyonu Genel Başkanı Ali Yalçın, AK Parti Ankara İl Başkanı Nedim Yamalı Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Ankara eski Milletvekili Vedat Bilgin, Van Milletvekili Burhan Kayatürk, Ankara eski Milletvekili Ayhan Yılmaz, Van eski Milletvekili Mustafa Bilici işadamı Ömer Aktürk nikâh şahitliği yaptı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, “Nikâhlarını kıydığımız çiftlerden şahit sayısına göre çocuk istiyorduk, şimdi ne yapacağız bilmiyorum” diyerek nikâh öncesi çiftleri ve salonda ki davetlileri kahkahaya boğdu.

Nikâhın ardından havai fişek gösterileriyle genç çiftlerin mutlulukları akşamın karanlığında gökyüzünde ki parıltılarla doruk noktaya ulaştı. Öz Taşıma İş Sendikası Genel Başkanı Mustafa Toruntay, eşi Nurdan hanımla birlikte gelen misafirlerle tek tek yakından ilgilenirken, tebrikleri de kabul ettiler. Düğüne eşleri Hanımefendi ile birlikte katılan Genel Başkanımız Mürsel Turbay, Mustafa Toruntay ve eşi Nurdan Toruntay’a evlatlarının ömür boyu mutlu olmaları temennisinde bulundu. Genel Başkanımız Turbay, genç çift Gökçen ve Muhammet Ali Toruntay’ı da saygı, hoşgörü ve sevgi dairesinde kalmaları dileğiyle tebrik etti.

Toruntay ve İnan ailesinin mutlu günlerinde, Ankara’nın çeşitli ilçelerinin yöresel halk dansları da düğüne ayrı bir renk kattı. Düğüne ayrıca, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut ve çevre illerden gelen çok sayıda belediye başkanı ile AK Parti Ankara ilçe teşkilat yöneticileri de katıldı.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.