Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Çorum Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mustafa Ercan’ın oğlu avukat Mehmet Sercan Ercan, İstanbullu iş adamı Mehmet Sezgin’in kızı psikolog Fatma Betül Sezgin ile hayatını birleştirdi.

Genel Başkanımız Mürsel Turbay, Çorum Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mustafa Ercan’ın oğlu Av. Mehmet Sercan Ercan ile İstanbullu işadamı Mehmet Sezgin’in kızı Psikolog Fatma Betül Sezgin’in düğün merasimine katıldı.

Genel Başkanımız Mürsel Turbay, Ayşe-Mehmet Sezgin çiftinin kızı Fatma Betül ile Şaziye-Mustafa Ercan çiftinin oğlu Mehmet Sercan’a mutluluklar diledi.

Anitta Otel’de düzenlenen düğün törenine AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Belediye Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri, bazı daire amirleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri, sanayici ve işadamları, Ercan ve Sezgin aileleri ile çok sayıda davetli katıldı.

İskilip dolmasının ikram edildiği ve Urfa Sıra Gecesi gösterisiyle başlayan düğün töreninde eşi Hatice Külcü ile birlikte Ercan ve Sezgin ailelerini tebrik eden Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, genç çifte mutluluklar diledi.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.