Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

TERÖRİST DEVLET İSRAİL HACI BAYRAM’DA LANETLENDİ

İlk kıblemiz Mescid-i Aksa’yı ibadete kapatan İsrail, Ankara’daki Hacı Bayram Veli Camii’nde kılınan cuma namazının ardından protesto edildi. Siyonist İsrail rejiminin Mescid-i Aksa’ya yönelik uyguladığı Cuma Namazı yasağı Bem-Bir-Sen protesto edildi. 81 ilde düzenlenen basın açıklamalarında Kudüs’ün ve Mescid-i Aksa’nın Müslümanların onur meselesi olduğu mesajı verildi, zalimler telin edildi.

 

 

 

 

 

 

Memur-Sen teşkilatları 81 ilde Cuma namazından sonra bir araya gelerek Siyonist İsrail rejiminin Mescid-i Aksa’ya yönelik uyguladığı insanlık dışı yasakları protesto etti. Pek çok STK ile ortak düzenlenen protestolarda İsrail’e karşı öfke vardı. Vatandaşlar, “Kudüs İslamın onurudur”, “İşgalci devlet yıkılacak elbet” ve “Kudüs canımız, feda olsun kanımız” sloganları atarak İsrail’e tepki gösterdi.

 

 

 

 

 

Genel Başkanımız Mürsel Turbay, Genel Başkan Vekilimiz Levent Uslu, Genel Başkan Yardımcılarımız Gürkan Alper, Recayi Karslı ve Ankara şubelerimizin başkan ve yönetimleri, protestoların Ankara ayağında Hacı Bayram-ı Veli caminde STK mensupları ile birlikte Filistin ve Türk bayraklarıyla kardeşlik ve dayanışma mesajı verdi. Gıyabi cenaze namazının ardından başlayan basın açıklamaları sık sık slogan ve tekbirlerle kesildi.

 

 

 

 

 

 

Gıyabi cenaze namazının ardından basın açıklaması yapan Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Günay Kaya, Kudüs’ün dünya üzerindeki sıradan bir şehir olmadığını, “Kudüs davasının” bütün Müslümanlar için hem Allah’a imanın bir gereği, hem de Allah’a olan sevginin ve saygının gereği olduğunu söyledi. Kaya, “Mescid-i Aksa Hazreti Allah’ın evidir, bütün Müslümanların namusudur, şerefidir, haysiyetidir. Siyonist terörist devlet çok iyi bilsin ki asla emellerine ulaşamayacak. Bu ümmetin bir ferdi bile yeryüzünde durduğu müddetçe Mescid-i Aksa Müslümanlarındır, Allah’ın evi olmaya devam edecektir. Yaptığın bütün işler hedefini değil, faturanı büyütüyor. Bir gün Ankara’dan, İslam dünyasının dört bir tarafından Kudüs seferiyle, yaptıklarının bin katıyla hesabını soracağız. Selahaddin Eyyubiler bu ümmet içinde tükenmedi. Her bir Müslüman yeniden silkinecek, yeniden ayağa kalkacak ve inşallah Kudüs’ü yeniden fethedeceğiz” diye konuştu.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.