Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Memur-Sen Konfederasyonu tarafından ülke genelinde başlatılan, “Memur-Sen’e Davet Tercih Evet” programı Kırklareli’nde gerçekleştirildi.

Yoğun katılımın olduğu programa Memur-Sen ve Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Levent Uslu, Kırklareli Memur-Sen İl Temsilcisi Selahattin Karanfiller, Memur-Sen’e üye sendikaların şube başkanları ve çok sayıda davetli katıldı.

Programda konuşan Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Levent Uslu, hıyanet odaklarıyla, terör koalisyonuyla can pahasına da olsa mücadeleden kaçınmayacaklarını vurgulayarak,

“Bizim Hakk’ın ve milletin yanında elif gibi dimdik duruşumuz şartlara göre şekil almaz. Biz rızk gibi mücadeleyi de her daim Hak’tan biliriz. Hak mücadelemizden vazgeçmeyiz. Biz bu vatanı karşılıksız seviyoruz, bunu kalpten söylüyoruz, sevdamızın karşısına çıkan iblislerle mücadele ediyoruz. İçeride ve dışarıda birliğimizi hedef alanlara karşı amansız ve mahşere kalmayacak bir hesabımız vardır. İç huzur ve kardeşlik ortamını baltalamak için uğraşanlar bilsin ki; onlar varsa 1 milyon üyesiyle Memur-Sen’de var. Vicdanı kuruyan, cinayet şebekeleri, küresel emperyalizmin taşeronları, 1 dolara esir olan ihanet şebekeleri varsa, onların karanlık ve kanlı oyunlarını bozacak Memur-Sen’in gönül erleri de var” dedi.

“Evet” ile yeni kazanımların önünü açacağız,” diyen Uslu, “Temel insan haklarını genişleteceğiz, ihanet şebekelerinin vesayet sevdalarını boşa çıkartacağız. Onun için milli ve yerli aklın yanındayız. Onun için “Evet” diyenlerle beraberiz. 15 Temmuz akşamı darbeci vatan hainlerine karşı sabaha kadar alanlarda inancıyla direnen teşkilatımızla, tarih boyunca sergilediği kahramanlıklarına bir yenisini daha ekleyen milletimizle yüreğimizi birleştiriyor, kirli oyunları 16 Nisan’da bozmak için sabırsızlanıyoruz” şeklinde konuştu.

Hedeflerinin sendikaların üye sayılarının güncelleneceği 15 Mayısa kadar 1 Milyon 111 bin 111 üyeye ulaşmak olduğunu ifade eden Uslu, “Bugüne kadar kamu çalışanlarının çözülemez denilen sorunlarını çözen Memur-Sen bu sorunların da tek çözüm adresidir. Bunu biliyorsunuz. Tabi ki çözümün kolay olmayacağını biliyoruz. Sahada da masada da dişe diş, kora kor bir mücadele, yorgunluk ve alın teri bekliyor bizi” dedi.

Toplantıda Memur-Sen Kırklareli İl Başkanı Selahattin Karanfiller de selamlama konuşması yaptı.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.