Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Memur-Sen ve Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Levent Uslu, 81 il 100 ilçede düzenlenen “Memur-Sen’e Davet Tercih Evet” programları kapsamında Adıyaman Besni ve Gölbaşı ilçelerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

İlçe programlarına Memur-Sen Adıyaman İl Temsilcisi Ali Deniz, Bem-Bir-Sen Adıyaman İl Başkanı Mahmut İnan, Bem-Bir-Sen Siirt İl Başkanı Sabit Sevgili, Memur-Sen Besni Temsilcisi Mahmut Akdoğan Memur-Sen’e üye sendikaların Adıyaman İl Başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve teşkilat mensupları katıldı.

Toplantılarda konuşan Genel Başkan Yardımcısı Levent Uslu, “Memur-Sen’e Davet, Tercih Evet” sloganıyla 81 il 100 ilçede 1 milyon 111 bin üye hedefi ile çalışmalar yürüttüklerini belirterek, yerli ve milli sivil toplum anlayışının gücünü sahaya, masaya, meydanlara yansıtmakta kararlı olduklarını söyledi.

Uslu birlik olmanın önemine değinerek, “Biz insanı insan olduğu için, yaratandan ötürü severiz. Dışarıdan bize empoze edilmiş etiketleri bir kenara bırakacağız artık. Bundan sonra da kendisini bir dolara satmış şerefsizleri de bir kenara bırakıyoruz. Bütün vatandaşlarımızla birlik beraberlik olmak durumundayız. Onun için kimseyi karşımıza almayacağız. Vatansever bu ülkenin vatandaşı herkes ilgi alanımızdadır ve bu davada, bu mücadelede yerini almak durumundadır. Biz sadece memurların değil, yok edilmeye çalışılan Anadolu insanımızın, masumların ihtiyacı var. 2015 toplu sözleşmesinde 213 ayrı soruna el attık ve 213 kazanım elde ettik. Ancak biliyoruz ki, memurlarımızın çözülecek daha onlarca sorunu var. Bunun için büyüme, kalkınma, refah ve istikrar önemli. 2017 yılı hedefimizi 1 milyon 111 bin 111 üye sayısı olarak belirledik. İnşallah bu hedefe 2017 Mayıs tutanaklarında hep birlikte imza atacağız” dedi.

Bütün kamu görevlilerini Memur-Sen’e davet eden Uslu, “Güçlü Sendika, güçlü Türkiye idealiyle, hareket ederek, kamu görevlilerinin pastasını büyütme derdindeyiz. Zerreden zirveye yaptığımız yolculuğumuzu, yeni ufuklarla taçlandırmalıyız. Yeni hedefimiz; 1 milyon 111 bin 111 üye. Memur-Sen, çağın gereklerini reddetmeden İnsanı Hakikatle buluşturacak bağı yeniden inşa hareketidir. Bütün kamu görevlilerini sendikamıza davet ediyoruz” şeklinde konuştu.

Memur-Sen Adıyaman İl Başkanı Ali Deniz ise, içinde yaşadığı topluma yabancılaşmadan, bugünün, yarının farkında olmanın tarihsel bir bakış ve milli şuurla mümkün olduğunu dile getirdi.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.