Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Memur-Sen Genişletilmiş Başkanlar Kurulu Toplantısı Ankara’da gerçekleştirildi.

Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Mürsel Turbay, Genel Başkan Yardımcısı Medeni Sevinç’in katıldığı toplantıya Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Memur-Sen Yönetim Kurulu Üyeleri, Memur-Sen Konfederasyonu’na üye sendikaların Genel Başkanları, yönetim kurulu üyeleri, Memur-Sen gençlik, emekliler, engelliler ve kadınlar komisyonunun başkanları katıldı.

Toplantıda referandum sonuçlarının yanı sıra, “Memur-Sen’e Davet Tercih Evet” buluşmaları ve 1 Mayıs’taki “Emek ve Dayanışma Günü” programlarına yönelik istişareler gerçekleştirildi.

Toplantıda konuşan Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, “Referandum sonucunda Türkiye’nin istikrara olan ihtiyacını görmüş olduk. Yeni yönetim sistemi ile beraber bir istikrar gelecek ve ekonomiye olan güven artacaktır” dedi.

Memur-Sen’e Davet Tercih Evet programlarından dolayı tüm üye sendikalara teşekkür eden Yalçın, “Türkiye’nin öze dönüşüne, geleceğe doğru kararlı yürüyüşüne, güven ve istikrar perspektifiyle yükselişine hız kazandıracak Anayasa değişikliğine Evet demiş ve onay vermiştir” şeklinde konuştu.

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Kütahya’da Kutlanacak

Memur-Sen, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü bu yıl tarihte ilk toplu sözleşmenin yapıldığı Kütahya’da kutlama kararı aldı. Yalçın, “Emek ve dayanışmanın bayramı olan 1 Mayıs’ı bu yıl Kütahya’da kutlayacağız. Coşkulu bir şekilde, birlik ve beraberlik içinde emeğin gücüne dair anlamlı bir program yapacağız. Bu nedenle tüm teşkilatlarımızın bu özel gün için de çaba göstermesi ve orada tarihi bir kalabalığı bir araya getirmesi gerekiyor” ifadelerini kullandı.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.