Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) Genel Başkan Yardımcımız Medeni Sevinç, Bem-Bir-Sen Düzce İl Başkanımız Asiye Durnacı ile birlikte belediye başkanlarını ziyaret etti.

Genel Başkan Yardımcımız Medeni Sevinç ile Düzce İl Başkanımız Asiye Durnacı’nın ilk durağı, Düzce Belediye Başkanlığı oldu. Göreve yeni gelen Dursun Ay’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Genel Başkan Yardımcımız Sevinç, Ay’a başkanlık görevinin hayırlı olmasını dileyerek, “Belediye başkanlığı meşakkatli bir görev, belediye başkanlığı makamı mesuliyeti ve vebali çok yüksek bir makam. Allah’tan kolaylık diliyor, halka hizmetinizde günlerinizin bereketli geçmesini temenni ediyorum.” dedi.

GÜMÜŞOVA BELEDİYESİ

Genel Başkan Yardımcımız Medeni Sevinç, Düzce Belediyesini ziyaretinin ardından geçtiği Gümüşova ilçesinde Gümüşova Belediye Başkanı Ahmet Azap ile görüştü.

CUMAYERİ BELEDİYESİ

Genel Başkan Yardımcımız Sevinç’i, Cumayeri Belediyesini ziyaretinde ise Cumayeri Belediye Başkanı Recep Tuna ağırladı.

ÇİLİMLİ BELEDİYESİ

Çilimli ilçesini ziyaretinde Çilimli Belediyesine de uğrayan Genel Başkan Yardımcımız, Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz’u makamında ziyaret etti.

GÖLKAYA BELEDİYESİ

Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcımız Sevinç’in Düzce’deki son durağı ise Gölkaya Belediyesi oldu. Gölkaya Belediye Başkanı Bekir Akbulut ile görüşen Medeni Sevinç, görüşmenin ardından Düzce’den ayrıldı.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.