Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Genel Başkan Yardımcımız Medeni Sevinç ile BEM-BİR-SEN Van Şube Yönetimimiz, Tuşba Belediyesindeki üyelerimizle bir araya geldi.

Şişli Öğretmenevinde verilen birlik ve beraberlik yemeğine BEM-BİR-SEN Genel Başkan Yardımcımız Medeni Sevinç, Tuşba Belediye Başkanı Fevzi Özgökçe, Van Şube Başkanımız Harun Altın ve Tuşba Belediyesi personelleri katıldı.

Yemekten sonra bir konuşma yapan Genel Başkan Yardımcımız Medeni Sevinç, sendika olarak üyelerimizi enflasyona ezdirmemek için çaba sarf ettiğimizi söyledi. Üye sayısının çokluğu da göz önüne alındığında, bu yıl yapılan toplu iş sözleşmesi oranlarının iyi olduğunu ifade eden Sevinç, amacımızın üyelerin kanunla belirlenen çalışma şartlarını koruma ve kollama görevlerini yerine getirirken, kamu ile çalışan arasında köprü görevi görmek olduğunu kaydetti.

Tuşba Belediye Başkanı Fevzi Özgökçe de, toplumsal uzlaşıya ihtiyaç duyduğumuz bugünlerde böyle güzel bir organizasyon tertip eden BEM-BİR-SEN Genel Merkezimize ve Van Şube Başkanımız Harun Altın’a teşekkür etti.

Toplantı, yapılan sohbet ve hatıra fotoğraflarının çekilmesinin ardından son buldu.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.