Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcımız Medeni Sevinç, Van Şube Başkanımız Harun Altın ile birlikte Tuşba Belediye Başkanı Fevzi Özgökçek’i ziyaret etti.

Van’da temaslarda bulunan Genel Başkan Yardımcımız Medeni Sevinç, Tuşba Belediye Başkanı Fevzi Özgökçek’i ziyaret ederek üyelerimizin sorunlarını iletti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Tuşba Belediye Başkanı Fevzi Özgökçek ise sorunların bir an önce giderileceği sözünü verdi.

VASKİ Genel Müdürü Ali Tetetaş’ı da ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız Sevinç’e burada Van Şube Başkanımız Harun Altın, Van Şube Yönetim Kurulu Üyemiz Yusuf Altun, VASKİ İş Yeri Temsilcimiz Kadir Çağan eşlik etti.

Van Vaski Ve Tuşba Belediyesine Ziyaret: Tuşba Belediye Başkanı Fevzi Özgöçek’i Genel Başkan Yardımcımız Medeni Sevinç Beyle birlikte Ziyaret Gerçekleştirildi. Sözleşmeli Üyelerimizle ilgili Bazı Sıkıntıların olduğunu ve iletildi ve giderileceği sözü alındı.Ziyaretimizden dolayı Tuşba Belediye Başkanı Fevzi Özgökçe Memnun oldukları ve ziyaretimizden dolayı teşekkür etiklerini beyan ettiler.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.