Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Genel Başkan Vekilimiz Levent Uslu İle Genel Başkan Yardımcımız Recayi Karslı, Bem-Bir-Sen Kocaeli Şube Başkanlığının, Çukurbağ Mahallesi Küçük Hamam Sokak No:3 Özsev Apt. Kat:4 Daire:13 Akça Camii karşısında bulunan yeni binasının açılış törenine katıldı.

Kocaeli Şube Başkanımız Sadican Aygen ve Şube Yönetiminin ev sahipliğinde yapılan yeni binanın açılış törenine Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, İzmit Belediyesi Başkan Vekili İbrahim Bulut, Kartepe Belediye Başkan Vekili Mehmet Filiz, Memur Sen Kocaeli İl Temsilcisi Şahin Yaşlık, İŞKUR İl Müdürü Ulvi Yılmaz, Memur-Sen’e üye sendikaların Kocaeli il Başkanları ve çok sayıda STK temsilcisi iştirak etti.

Programda konuşan Bem-Bir-Sen Genel Başkan Vekilimiz Levent Uslu, “Yeni bina teşkilata ivme kazandıracak. 1 Ağustos’ta toplu sözleşme görüşmeleri başlayacak. Hayırlı olmasını diliyorum. Kocaeli de yasayanlar Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu nedeniyle çok şanslı memurlar” dedi. Protokol konuşmalarının ardından Bem Bir Sen Kocaeli Şubesi’nin yeni binasının açılış kurdelesi dualar eşliğinde kesildi.

Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcımız Recayi Karslı yaptığı konuşmada, “Memur Sen ve Bem-Bir-Sen herhangi bir sivil toplum örgütü değildir. Öncelikle bugün hizmetleriyle iftihar ettiğimiz örnek çalışmalarına vesile olan bu güzel çalışma gözümüzün önünde duruyor. Her zaman ülkemizin ve milletimizin yanındaydık ve yanında olmaya devam edeceğiz” sözlerine yer verdi.

Şube Başkanımız Sadican Aygen, “Yıllar önce yürümeye başladığımız bu kutsal görevde başladığımız gün ile bugün arasında büyük mesafe kat ettik, metruk yapılarda başlayan mücadelemiz bir çığ gibi büyüyen yapıya ulaştı. Memur-Sen Konfederasyonumuz yıllar içinde Türkiye’mizin en büyük yetkili ve etkili sivil toplum örgütü oldu. Bem-Bir-Sen de bu çatı altında diğer sendika kolları arasında gücüyle yerini almıştır. En büyük kazancımız/yerimizin şehir merkezinde olması, üyelerimiz kolaylıkla sendikamıza ulaşabilecektir” dedi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, “Gerçekten Türkiye zorlu bir süreçten geçiyor. Bu süreçte iş barışının sağlanması adına sendikalarımızın duyarlılık göstermesi son derece önemlidir. Sizin üyeleriniz bizim çalışanlarımız. Bugün Kocaeli gerçekten geçmişle kıyaslanamayacak şekilde büyük atılımlar yaptı. Sendikalarımızın daha kurumsal bir yapı haline gelmesi biz memnun ediyor. Yeni binanız hayırlı uğurlu olsun” şeklinde konuştu.

İzmit Belediyesi Başkan Vekili İbrahim Bulut, “Memur Sen Konfederasyonu sendikacılığı dar anlamda yapmayan, ülkemizdeki temel hak ve özgürlükleri demokrasiyi de savunan bir konfederasyondur. Özelde tabi ki ilimizde Memur Sen ve alt sendikalarını her zaman destekliyoruz. Oğlan bizim kız bizim derler ya sizin üyeniz bizim çalışanımız. Yeni binanız hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Memur Sen İl Başkanı Şahin Yaşlık ise, “Yeni yerin hayırlı olmasını diliyorum. Buradan bir çağrıda bulunmak istiyorum. Memur Sen’in pazar günü Kudüs için özgürlük mitingine tüm Kocaelilileri davet ediyorum. İki tane vapurla buradan hareket edeceğiz. Başkanım ve yönetimini tebrik ediyorum. Hayırlı olsun” diye konuştu.

Protokol konuşmalarının ardından Bem-Bir-Sen Kocaeli Şubesi’nin yeni binasının açılış kurdelesi dualar eşliğinde kesildi.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.