Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Kocaeli Şube Başkanımız Sadican Aygen, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Doğan Kara’ya ziyarette bulundu.

Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) Kocaeli Şube Başkanımız Sadican Aygen, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Doğan Kara’yı makamında ziyaret etti.

25 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında kutlanan İtfaiyeciler Haftası münasebetiyle yapılan ziyarette konuşan Kocaeli Şube Başkanımız Sadican Aygen, “Cefakâr itfaiyecilerimizin İtfaiyeciler Haftasını kutlamak amacıyla bu ziyareti gerçekleştirdik. Vatandaşın canı ve malı için kendini ateşe atan erlerimizi sadece bu hafta münasebetiyle hatırlamak yetmez; tam karşılığı elbette olmaz ama onların cefasının karşılığını vermeye çalışmak gerekir.” dedi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Doğan Kara’yı ziyaretin ardından Şube Yönetimimiz itfaiye teşkilatı ile bir araya gelerek kısa bilgilendirmelerde bulundu. Üyelerimizi de dinleyen Kocaeli Şube Yönetimimiz, her daim halkın yardımına koşan itfaiyecilerimize teşekkür etti ve İtfaiyeciler Haftası nedeniyle kendilerini tebrik ettiler.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.