Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

KASTAMONU İL ÖZEL İDARESİ ZİYARET EDİLDİ

Bem-Bir-Sen Kastamonu İl Başkanımız Hakan Sirkecioğlu İl Başkan Yardımcımız Ömer Karagözoğlu ve İşyeri Temsilcisi Yılmaz Habipoğlu, Kastamonu İl Özel İdaresi Genel Sekreteri T. Zafer Karahasan’ı ziyaret etti.

Ziyaret esnasında memurların çalışma şartları ve genel olarak iş yerindeki hususlar konusunda fikir teatisi yapıldı.
İl Başkanımız Hakan Sirkecioğlu yaptığı açıklamada, “Sayın Genel Sekreterimize tüm üyelerimizi temsilen bir bayram ziyareti yaparak, sendikamızın küçük bir hatırasını sunmak istedik. Kendilerine bize gösterdikleri ilgi ve hediyemizi kabul ettikleri için öncelikle teşekkür etmek istiyorum. Bu vesile ile bayramların ülkemize birlik, beraberlik, hayırlar getirmesini, dilerken, Genel sekreterimize de sendikamıza vermiş oldukları desteklerinden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Genel Sekreter T. Zafer Karahasan ise BEM-BİR-SEN Kastamonu İl Başkanının sahsında tüm üyelerinin geçmiş bayramlarını kutluyorum. Sendikanın yapmış olduğu ziyaret için kurumum adına teşekkür ediyorum. Bu ziyarette Sendikal faaliyetleri değerlendirdik. Memur sendikalarının da en az işçi sendikaları kadar güçlü ve etkin olarak çalışmaları için tavsiyelerde bulunduk. Bu bağlamda bize gelecek taleplerin kanun, tüzük ve yönetmelikler çerçevesinde işveren olarak üzerimize düşeni yapacağımız” şeklinde konuştu.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.