Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Karabük’te 2018-2019 yıllarını kapsayan ilk Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi (SDS) Yortan Belde Belediyesi ile Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (BEM-BİR-SEN) Karabük İl Başkanlığımız arasında imzalandı.

Yortan Belediye Başkanı Yılmaz Tiryaki ile BEM-BİR-SEN Karabük İl Başkanımız Yılmaz Çelen’in imzaladığı sosyal denge sözleşmesi ile Yortan Belediyesinde görev yapan BEM-BİR-SEN üyeleri maaşlarına ilaveten her ay 600 TL sosyal denge tazminatı alacak.

BEM-BİR-SEN Karabük İl Başkan Yardımcılarımız Ahmet Dursun, Erdem Avcı, Fikri Özdem ile Yortan Belediyesinde görev yapan BEM-BİR-SEN üyeleri Hasan Katırcı, Vedat Genç ve Süleyman Yavaşcı’nın katıldığı sözleşme imza töreni sonrası memnuniyetini dile getiren BEM-BİR-SEN Karabük İl Başkanımız Yılmaz Çelen, “Bizi kırmayarak sunduğumuz teklifi kabul eden Yortan Belediye Başkanımız Sayın Yılmaz Tiryaki Beyefendi’ye şahsım, yönetim kurulumuz ve üyelerimiz adına teşekkür ediyor, sözleşmemizin hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Yortan Belediye Başkanı Yılmaz Tiryaki de belediye olarak İller Bankası projesiyle, Yortan’a 15 kilometre mesafede yer alan, Şeker Kanyonu’nun üst kısmındaki mağaradan çıkan doğal su kaynağından Yortan’a içme suyu getireceklerini belirtti. Söz konusu projeden Yortan’a bağlı köylerin de istifade edeceğini belirten Tiryaki, “Bu proje bize çok büyük külfet getirdi. Gönül isterdi ki memurlarımıza ve işçilerimize çok daha fazla para verelim. Ancak mali imkânlarımız doğrultusunda elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.” dedi.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.