Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Belediye ve Özel İdare Çalışanları Sendikası (BEM-BİR-SEN) ile Kadınhanı Belediyesi arasındaki “Sosyal Denge Sözleşmesi” yenilendi.

Sözleşmeyi yenileyen ilk ilçe olan Kadınhanı Belediye Başkanlığında düzenlenen törene Belediye Başkanı Mehmet Nuri Ödük, Konya Bem-Bir- Sen Başkanımız Sait Közoğlu, Şube Yöneticilerimiz ve İş Yeri Temsilcilerimiz, kurumda çalışan yönetici ve memurlar katıldı.

Sait Közoğlu: Sözleşmeyi İlk Yenileyen İlçemiz

İmza töreninde konuşan Bem-Bir-Sen Konya Şube Başkanımız Sait Közoğlu, “Kadınhanı Belediye Başkanı ve ekibi tarafından ilgi ile karşılandık, karşılıklı iyi niyet çerçevesinde, memurların yüzünü güldürecek güzel bir sözleşme imzaladık. Çalışanlarının haklarını koruma, yaşam koşullarını iyileştirmesinde noktasındaki gayretlerinden dolayı ve sözleşmeyi yenileyen ilk ilçe olması nedeniyle Belediye Başkanımız Mehmet Nuri Ödük beye teşekkür ederim.” dedi.

Mehmet Nuri Ödük: Hayırlı Olsun

Kadınhanı Belediye Başkanı Mehmet Nuri Ödük, “Belediyemizde memurumuzdan işçimize tüm çalışanlarıyla bir ekip ruhu ile ilçemize hizmet etmenin gayretinde olduğumuzu belirtmek isterim. İlçemize yapılan güzel hizmetlerde en büyük pay sahibi olan ekip arkadaşlarımızın da haklarını korumak bizim asli görevlerimiz arasındadır. Memurumuz, işçimiz, hizmet alımıyla çalışan tüm personelimiz bizim için kıymetlidir. Bu nedenle yaptığımız her türlü sözleşme de onların emeğinin karşılığını vermenin gayretindeyiz. Şimdi Sosyal Denge Sözleşmesi ile memurlarımıza imkânlarımız ölçüsünde en iyisini vermeye çalıştık. İmzaladığımız sözleşme, başta memurlarımız olmak üzere, belediyemize ve sendikamıza hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı. Başkan Ödük, “Belediyemizi ziyaret eden Bem-Bir-Sen Konya Şube Başkanı Sait Közoğlu ve ekibine teşekkür ederim.” diye konuştu.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.