Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) İstanbul 9 No’lu (İtfaiye) Şubemiz, üyelerimizi, mutlu günlerinde de acı günlerinde de yalnız bırakmıyor.

Bem-Bir-Sen İtfaiye Şube Yönetimi adına Başkan Yardımcılarımızdan Şükrü Akyıldız ve Murat Uluocak, İstinye İtfaiye Grubu personellerinden Mustafa Görgülü’nün tedavi gördüğü Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ziyaret ederek sağlık durumu hakkında bilgi alıp geçmiş olsun dileklerinde bulundular.

Bahattin Günay’ın mutlu günü

Malatya İtfaiye Daire Başkalığı personeline eğitim vermek için görevlendirilen ve bir süredir Malatya da bulunan Başkan Yardımcılarımızdan Hakkı Aysan ise mesai arkadaşları ile beraber İtfaiye Daire Başkalığı Eğitim Merkezi (İBİTEM) Baca Denetim biriminde çalışan Bahattin Günay’ın en mutlu gününde yanında olup Malatya da gerçekleştirdiği düğüne icabet ettiler.

Metin Apaydın için Mevlid

Şube Başkan Yardımcılarımızdan Onur Kaya bir süre önce yakalandığı amansız hastalık yüzünden aramızdan ayrılarak Hakk’a yürüyen Kartal İtfaiye Grubu personellerinden Metin Apaydın için Kartal İtfaiye Grubunda okutulan Mevlid-i Şerife iştirak etti. Okunan Kur’an-ı Kerim ve Mevlid-i Şeriflerin ardından şehitlerimize ve Metin Apaydın arkadaşımıza dualar edildi.

Yüksel Tezcan’ın babası vefat etti

Şube Başkan Yardımcılarımızdan Murat Uluocak ise Gazi Osman Paşa İtfaiye Grubu Başşoförlerinden Yüksel Tezcan’ın muhterem babasının cenaze törenine katılarak acısına ortak olup, bu acı gününde yalnız bırakmadılar.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.