Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

İstanbul İtfaiye Teşkilatı, 304. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Florya Sosyal tesislerinde düzenlenen yemekte bir araya geldi.

Kuruluş yıl dönümünü kutlayan İstanbul İtfaiyesi’nin Florya Sosyal tesislerinde düzenlediği yemeğe Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Mürsel TURBAY ve Genel Başkan Yardımcısı Medeni SEVİNÇ, İstanbul 9 Nolu (İtfaiye) Şube Başkanı Hasan KARAKAŞ, İtfaiye Daire Başkanı Ali KARAHAN, İtfaiye Müdür, Müdür Yardımcıları, amirleri, İtfaiye çalışanları, gönüllü itfaiyeciler, emekli itfaiyeciler ve şehit aileleri katıldı.

Gecede övgülerin en kıymetlisine mazhar olmuş bu şehre hizmeti emanet bilen, özellikle son yıllardaki yatırımlarla büyüyen, gelişen, güçlenen İstanbul Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi’nin geçmişi ve bugünü ile birlikte büyük bir aile olduğu ve daha güvenli İstanbul için geleceğe emin adımlarla yürüdüğünü bir kez daha hissettirdi.

Düzenlenen programda Genel Başkanımız TURBAY,  Genel Başkan Yardımcımız SEVİNÇ ve İstanbul 9 Nolu (İtfaiye) Şube Başkanı KARAKAŞ yılın itfaiyecilerine ve emekli olan çalışanlarımıza teşekkür belgeleri ile hediyeleri takdim ettiler.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.