Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

GÜNEY Kore’nin Chungju şehrinde düzenlenen Dünya İtfaiye Oyunları’nda Türkiye’yi temsil eden İstanbul İtfaiyesi madalyaları topladı. Güney Kore’de 61 ülkeden 7 bine yakın itfaiyecinin katılımıyla düzenlenen 13. Dünya İtfaiye Oyunları’nda İstanbul İtfaiyesinden üyelerimizin rüzgârı esiyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi, ‘En İyi Açılış Gösterisi ve Yürüyüş’ kategorisinde tulumbacılar ile takım halinde altın madalya alarak Muster Kupası’nın sahibi oldu.

 Genel Başkan Yardımcımız Recayi KARSLI; “Yapılan yarışlarda; En iyi İtfaiye Aracı Sürücüsü dalında gümüş madalya kazanan Hakan KURÇENLİ’yi, Yüzme branşlarında yapılan yarışlarda gümüş ve bronz madalya elde eden Ferhat ÇÖMLEKÇİOĞLU, Nurettin ÜNAL, Süleyman Habib KATMER ve Hüsnü FİL’i, Powerlifting (squat, bench press ve deadlifting ağırlık kaldırmalarının toplamı) kategorisindeki yarışlarda ise altın, gümüş ve bronz madalya elde eden Şükrü AKYILDIZ, Selçuk KUTLUER, Mustafa YILDIZ, Barbaros BARAN, Hamdi AKYILDIZ, Nurettin ERTEKİN, Erman KENDİBAŞINA’yı göstermiş oldukları özverili çalışmalardan ve elde ettikleri başarıdan dolayı tebrik ediyorum, ayrıca Bem-Bir-Sen İtfaiye Şube Başkan Yardımcımız Şükrü AKYILDIZ’ında bu gurur verici tabloda yer alması Sendikamız olarak gurur verici.” ifadelerini kullandı.

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.