Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bem-Bir-Sen İstanbul 5 No’lu Şube Başkanlığımız Yalova’da eğitim ve istişare toplantısı düzenledi. Düzenlenen eğitim programına Genel Başkanımız Mürsel Turbay ve Genel Başkan Yardımcımız Recayi Karslı, Şube Başkanımız Şaban Çamcı, şube yönetimi, denetleme kurulu asil ve yedek üyeleri, disiplin kurulu asil ve yedek üyeleri, işyeri baştemsilcileri, işyeri temsilcileri ve aileleri katıldı.

Bem-Bir-Sen’in uluslararası sendikal çalışmaları hakkında katılımcılara bilgi veren Genel Başkanımız Mürsel Turbay konuşmasında BEM-BİR-SEN’in uluslararası alanda sadece sendikacılık yapmadığını, ülkemizin tanıtımı ve savunuculuğunu üstlendiğini ifade etti.

Genel Başkan Yardımcımız Recayi Karslı BEM-BİR-SEN’in kazanımlarını anlatarak, bundan sonrada üyelere yeni kazanımlar ve imkânlar sunmaya devam edeceklerini belirtti.

Şube Başkanımız Şaban Çamcı ise toplantıya katılan herkese teşekkür ederek, şube faaliyetlerini anlattı.

Üyelerimizden gelen soruların cevaplanmasının ardından Şube Başkanımız Şaban Çamcı, Genel Başkanımız Mürsel Turbay ve Genel Başkan Yardımcımız Recayi Karslı’ya hediye takdimi etti ve aile fotoğrafı çekildi.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.