Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

SOMALİ’DE 2’NCİ SU KUYUMUZ KULLANIMA AÇILDI

Bem-Bir-Sen İstanbul 4 No’lu şube hizmete ve yardıma doymuyor ve öncü olmaya devam ediyor. 2017 yılında Somali’ye bir su kuyusu daha açarak insanlığa yardım ve hizmete devam ediyor.

 

 

 

 

Şube Başkanımız Ercan Olgun yapılan yardım faaliyetleri hakkında yaptığı açıklamada, “Bu yardım ve hizmetin önemi ve bir diğer güzelliği de sendikamızın diğer şubelerine ve diğer STK’lara örnek teşkil etmesidir. Somali de yapılan su kuyumuzun sosyal medya da fotoğrafları paylaşılınca ciddi manada olumlu tepkiler alındı ve maliyet hesapları yapılmaya başlandı. Allah hayırlarınızı kabul etsin” dedi.

GENÇLİK MERKEZLERİNE HİZMETLERİMİZ DEVAM EDİYOR

İstanbul 4 No’lu Şubemiz gençlik merkezlerine ve eğitim kurumlarına destek vermeye devam ediyor.

TÜGVA (Türkiye Gençlik Vakfı) gençlerimizin eğitim – öğretimine ciddi katkılar yapan bir kuruluş olması sebebi ile yapmış olduğu hizmetleri desteklemek ve hizmette bizlerinde katkısı olsun düşüncesiyle yardımda bulunuldu.
Şube Başkanımız Ercan Olgun yaptığı açıklamada, “Yurt içi ve yurt dışında yardıma ihtiyacı olan ve sesini bize duyurabilen tüm insanlığa hizmet etmeye ve yarıma koşmaya ara vermeden devam edeceğiz. Rabbim bu yolda sizlerin yardımını bizlerin gayretini kabulü karin eylesin” dedi.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.