Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

ESENYURT BELEDİYESİ İLE SDS YENİLENDİ

Bem-Bir-Sen İstanbul 4 No’lu Şube Başkanlığımız ile Esenyurt Belediyesi arasında imzalanan Sosyal Denge Sözleşmesi yenilenerek uzatıldı. İstanbul 4 No’lu Şube Başkanımız Ercan Olgun SDS’nin yenilenmesinden dolayı belediye yönetimine teşekkür ederek, “Niyetimiz memurlarımızın daha müreffeh bir hayat sürebilmeleri için bir nebze olsun katkı sunabilmektir. Gerek 4 No’lu şube yönetimi, gerekse Belediye özverili davranarak memurdan yana tavır sergilediler ve bu işi uzatmadan tamamına erdirdi. Emek veren, destek veren ve gayret gösteren kardeşlerimize teşekkür ediyoruz. Darısı diğer memurlarımıza diyoruz” dedi.

AFRİKA KITASINA 1453 KURAN-I KERİM GÖNDERİLMESİNE KATKI SUNDUK

İstanbul 4 No’lu Şube Başkanlığımız yurtiçi ve yurtdışı yardımlarına ara vermeden devam ediyor. Şube üyelerimiz, İHH tarafından Afrika’ya gönderilen 1453 Kuran-ı Kerim için katkıda bulundu. 4 No’lu Şube Başkanı Ercan Olgun konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Memurlarımıza yaptığımız iyileştirme, SDS, yeni sözleşmeler ve sağlık yardımlarının yanı sıra yurt dışında STK’lar aracılığı ile yapılan yardımlara da gücümüz nispetinde yardım etmeye çalışıyoruz. Bu yardımların devamı gelecek inşallah, üyelerimizin de desteği ve katkılarıyla hız kesmeden yolumuza devam ediyoruz. Katkı sunan ve hayır dua eden tüm kardeşlerimi teşekkür ediyoruz. Allah hayırlarınızı kabul buyursun” dedi.

MEDİCALPARK İLE ANLAŞMA SAĞLANDI

İstanbul 4 No’lu Şube Başkanlığımız üyelerimizin yararlanacağı anlaşmalara devam ediyor. Bu kapsamda sağlık alanında Medicalpark hastanesi ile ikili işbirliği anlaşması imzalayarak üyelerimizin indirimli tedavi olmalarını sağladı.  İndirim protokolü kapsamında üyelerimiz şu ayrıcalıklardan yararlanabilecek;

  • Üye ve aileleri İ. Aydın Üniversitesi Medicalpark VM Florya Hastanemizde Temmuz ayı sonuna kadar “tanışma amaçlı” ücretsiz muayenelerimizden faydalanabilirsiniz.
  • Üniversite hastanesi olması sebebiyle SGK’lı başvurularda 15 TL’lik katılım payı ücretimiz bulunmamaktadır.
  • Aynı iş yerinde çalışan üyelerimiz arasında aynı gün beşten fazla kişi randevu alındığı takdirde için hastanemize getirip dönüş imkânı sağlayacak servis aracı sağlayabiliriz.
  • Çalışanların erkek çoğunluğu olduğunu öngörerek; sizlere özel “Prostat kontrolünü içeren Üroloji Muayenesi + PSA” testlerini ücretsiz hediye etmekten mutluluk duyarız (SGK’lı başvuru yapılmalıdır)
  • Bayan çalışanlar veya eşler için meme kanseri check-up ücretsiz hediye edebiliriz.
  • Doğum ve gebelik takibi için özel fiyat ve Suit & King Suit oda tercihlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Doğum ücretimizi 4.500 TL olarak belirleyip içine epidural anestezi, bebeğin ilk aşıları ve muayenesini dâhil edebiliriz. (süit oda farkı hariçtir)
  • Firmalarda ücretsiz Seminer programları sağlayabiliriz, dilediğiniz zaman Beyin Sinir Cerrahisi hocalarımız ile başlamayı öneriyoruz, çalışma hayatından ötürü omurga duruşu vs. içerikli olabilir.
  • Yaz dönemine girerken Sünnet tercihleri artıyor, bu konuda uzman ve profesör tercihleri  ile hizmetinizdeyiz. Sünnette uzman doktor 850 TL, PROF Doktor 1500 TL olarak size özel fiyatlarımız bulunmaktadır.
  • Medicalpark Hastanemizde %25 indirim ve   diğer hastanelerimizde  %20 indirim sağlanacaktır.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.