Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bem-Bir-Sen Genel Başkanımız Mürsel Turbay ile Genel Başkan Yardımcımız Recayi Karslı, İstanbul 3 No’lu Şube Başkanlığımız tarafında düzenlenen temsilci istişare toplantısına katıldı. Düzenlenen programda Sayıştay kesintileri, toplu sözleşme süreci, Sosyal Denge Sözleşmesi, kreş ve sendikamızın kazanımları konusunda istişarelerde bulunuldu.

Genel Merkez çalışmaları hakkında bilgi veren Genel Başkanımız Mürsel Turbay, ülke ve bölge gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Turbay yaptığı konuşmada İETT Şubemizin kurum içi veya kurum dışı sorunlarını çözmek için sürekli görüşmeler yaptıklarını belirterek, her zaman, her durumda üyelerin yanında olduklarını vurguladı.

Bem-Bir-Sen’in kazanımlarını anlatan Genel Başkan Yardımcımız Recayi Karslı, “Üyelerimiz 3 tip toplu sözleşme hakkında sahip tek kamu çalışanlarıdır. Üç sözleşme ile üyelerimizin hakları teminat altına alınmaktadır. Yerel yönetimlerdeki kazanımlar diğer kamu çalışanları tarafından gıpta ile izlenmektedir” dedi.

Şube gelecek stratejileri hakkında bilgi veren Şube Başkanımız Yakup Gündoğdu ise şube çalışmalarını katılımcılara anlattı. Programda İETT’nin değişik birimlerinden gelen delege ve temsilcilerle sorunlara ilişkin istişarelerde bulunuldu, kurum ikramiyeler konusunda izlenecek yol haritası belirlendi.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.