Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bem-Bir-Sen ve ICLM Genel Başkanı Mürsel Turbay:
“İsrail ateşle oynuyor

Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) ve Uluslararası Emek Hareketi Konfederasyonu (ICLM) Genel Başkanı Mürsel Turbay, Mescidi Aksa’da yaşanan İsrail katliamı ve Mescidi Aksa’nın Cuma Namazına kapatılması ile ilgili açıklama yaptı. Turbay açıklamasında, “Korsan devlet İsrail Müslümanların sabrını zorlamaya devam ediyor. İslam’ın ilk kıblesine karşı yapılan bu saygısızlık, İsrail’in sonunu getirecektir. İsrail terör faaliyetlerine derhal son vermeli ve ateşle oynadığının farkına varmalıdır.” dedi.

İSRAİL ZORBALIĞI KABUL EDİLEMEZ
Dünyadaki bütün terör faaliyetlerinin baş sorumlusunun İsrail olduğunu vurgulayan Turbay, “Siyonist milyarderler eliyle dünyadaki bütün terör ve fitne faaliyetlerinin altında korsan devlet İsrail vardır. Müslümanların ilk kıblesini Müslümanların ibadetine kapatan girişimler asla kabul edilemez. İslam dünyasının dağınıklığından istifadeyle Mescidi Aksa üzerinde kirli emellerini uygulamaya kalkan İsrail, bunun bedelini en ağır şekilde ödeyecektir. Zulümde sınır tanımayan İsrail, bir süreden beri Gazze’nin elektriğini keserek hastanelerdeki hastaları ölüme mahkûm etmiştir. Filistin’i en vahşi en zorba yöntemlerle yok etmeye çalışan korsan devlet İsrail, Mescidi Aksa’da cinayet işleyerek de insanlıktan zerre kadar nasibini almadığını bir kez daha ortaya koymuştur.

SİLAHSIZ İNSANLARI ÖLDÜRMEK BARBARLIKTIR
İsrail polisinin dün sabah saatlerinde Mescidi Aksa’nın içinde silahsız bir genci otomatik tüfeklerle katletmesine de tepki gösteren Turbay, sözlerini şöyle sürdürdü: “İsrail polisleri vahşette sınırları zorluyor. 3 Filistinli genci Mescidi Aksa’nın ortasında katlediyor. Katliam görüntüleri adeta kanımızı dondurdu. İsrail polisi silahla vurulduktan sonra yere düşen bir gencin üzerine yüzlerce kurşun sıkmaya devam ediyor. Bu nasıl bir kin, nasıl bir öfkedir. Bu vahşeti hiçbir lügatta tanımlayabilmek mümkün değil. Mübarek Cuma günü masum Müslümanların kanına giren korsan devlet İsrail, elbet bir gün akıttığı kanda boğulacaktır. Dünyada barbarlıktan söz edilecekse buna verilecek en iyi örnek İsrail’in uyguladığı tarif edilemez katliamlardır. İsrail’i bir kez daha uyarıyoruz; masum insanların ahı yerde kalmaz. Bugün arkasını küresel ağababalarına dayayarak hukuk tanımaz katliamlara imza atan İsrail, yaptıklarının yanına kâr kalacağını sanıyorsa yanılıyordur. Yanıldığını da en kısa zamanda görecektir.”

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.