Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Genel Başkanımız Mürsel Turbay, Animder tarafından düzenlenen Pilav Günü’ne katıldı.

Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) Genel Başkanımız Mürsel Turbay, Antalya Şube Başkanımız Adem Deveci ile birlikte Antalya İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği (Animder) tarafından düzenlenen Pilav Günü’ne katıldı.

Animder yönetiminden yapılan açıklamada Antalya Kızılarık İmam Hatip Lisesi’nde düzenlenen Pilav Günü’ne destek veren sponsorlara teşekkür edilerek, “İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği (Animder) olarak bu yıl 24.09.2017 tarihinde 14’üncüsünü düzenlediğimiz Pilav Günü’ne katkılarını esirgemeyen tüm sponsorlarımıza, günümüze icabet eden tüm katılımcılarımıza, tüm mezunlarımıza, öğretmen ve öğrencilerimize ayrıca Animder mensuplarımıza teşekkürlerimizi arz ediyoruz. Daha nice pilav günlerinde buluşmak dileğiyle.” denildi.

Antalya İmam Hatip Lisesi mezunu Antalya Milletvekili Hüseyin Samani tarafından Genel Başkanımız Mürsel Turbay’a günün anısına plaket takdim edildi. Genel Başkanımız Turbay, Pilav Günü’ne katılan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ve Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’le sohbet etti.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.