Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

İETT Şube başkanlığımız çalışma hayatındaki sorunları istişare toplantısı yaparak ele aldı. Şube Yönetim Kurulumuzun başkanlığında yapılan toplantıda sorunlar hakkında yol haritası belirlendi.

Her üç ayda bir Temsilci Toplantısı düzenleyen 3 Nolu Şube Başkanlığımız son toplantısını 13 Ekim Cuma günü Karaköy Yemekhane binasında gerçekleştirdi. Yönetim kurulu üyelerimizin sendika çalışmalarıyla ilgili bilgi vermesiyle başlayan toplantı, kreş hizmetinin kurumda yapılan kesintileri, mesaiye geliş gidişlerde yaşanan sıkıntılar, ödenmeyen ikramiye paraları ile ilgili konularda konuşulması ve bir yol haritası çizilmesi ile devam etti.

148 yıllık kurumumuzun kuruluşundan beri memurlara her yılın ilk ayında verilen ikramiyenin 2015’ten beri verilmemesi nedeniyle konunun mahkemeye intikali ve bu süreçte temsilcilerimizin bilgilendirilmesi toplantının ana konusunu oluşturdu.

Şube Başkanımız Yakup Gündoğdu konunun takipçisi olduklarını ve mahkemeden olumlu bir kararın çıkmasının ardından memurlarımıza müjdeli bir haber verebileceklerini belirtti.

İşe geliş gidişlerde servislerin düzenli hizmet vermemesi ve bazı yaşanan sıkıntılar da temsilciler tarafından dile getirildi. Toplantıda verilen kararlar kayıt altına alınırken ortak karar vermek ve uygulamak noktasında şubemizin gayretlerini ortaya koydu.

Her üç ayda bir yapılan temsilci toplantıları sorunların yönetime aktarılması konusunda başarılı organizasyonlar olarak göze çarpıyor.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.