Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Yıllık Olağan Temsilciler Toplantısı’nda konuşan ve üyelerinin ve ülkenin menfaatleri doğrultusunda çalışmaya devam edeceklerini dile getiren BEM-BİR-SEN Malatya Şube Başkanı Hüseyin Hanbay, “Son yıllarda dış güçlerin ülkemiz üzerinde yazdığı ve uygulamaya çalıştığı senaryoyu bozmak için devletimizin ve milletimizin yanındayız” dedi.

Belediye ve Özel idare Çalışanları Birliği Sendikası (BEM-BİR-SEN) Malatya Şubesi dün Yıllık Olağan Temsilciler Toplantısı’nı gerçekleştirdi. Sendika binasında düzenlenen toplantıya Memur-Sen Malatya İl Temsilcisi Kerem Yıldırım, BEM-BİR-SEN Malatya Şube Başkanı Hüseyin Hanbay, Denetleme ve Disiplin kurulu üyeleri, iş yeri temsilcileri katıldı. Toplantıda bir açıklama yapan BEM-BİR-SEN Malatya Şube Başkanı Hüseyin Hanbay, BEM-BİR-SEN olarak ilimizde Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere Malatya’nın genelinde 13 işyerinde toplam 972 üyeleriyle mahalli idareler iş kolunda yetkili sendika olduklarını söyledi.

ÇEŞİTLİ KAZANIMLAR ELDE EDİLDİ

“BEM-BİR-SEN olarak Türkiye genelinde 67 bin 553 üyemizle 12 yıldır genel yetkili sendikası olmuştur” diyen Başkan Hanbay, “BEM-BİR-SEN yönetimi olarak üyelerimizin talepleri doğrultusunda, üyelerimizin ve ülkemizin menfaatleri doğrultusunda çalışmaya devam edeceğiz. Bu bağlamda yetkili olduğumuz işyerlerinde Sosyal Denge Tazminat hakları başta olmak üzere çeşitli kazanımlar elde edilmiştir. Bizler BEM-BİR-SEN olarak sadece ücret sendikacılığı yapmayan, ülkemizi ilgilendiren ulusal ve uluslararası olaylara karşı duyarlı, vatanımızı, bayrağımız’ ve milletimizi her şeyin üzerinde tutan bir sivil toplum kuruluşuyuz. BEM-BİR-SEN ailesi olarak bu anlayışıyla sergilediğimiz milli duruşla toplumsal barış, birlik ve beraberlik gerektiren bütün konularda her zaman Hakkı ve haklıyı savunan bir düşünce yapısıyla hareket etmekteyiz. Bu bağlamda özellikle son yıllarda dış güçlerin ülkemiz üzerinde yazdığı ve uygulamaya çalıştığı senaryoyu bozmak için devletimizin ve milletimizin yanındayız” diye konuştu.

DEVLETİMİZİN ZAFERLE ÇIKMASI TEMENNİSİYLE

Türkiye’nin ümmetin yıkılmayan tek kalesi olduğunu ifade eden Başkan Hanbay, “Kendi çıkarları için başkasının kanını akıtan, Ortadoğu’yu kan gölüne çeviren, milyonlarca insanı vatanından, yurdundan, yuvasından eden sömürücü devletlerin senaryosuna uymayan tek ülke Türkiye’dir. Türkiye, ümmetin yıkılmayan tek kalesidir. Türkiye, ümmete liderlik yapacak tek ülkedir. Türkiye, Hakkı ve haklıyı savunan ve koruyan tek ülkedir. Bundan dolayıdır ki başta bu sömürücü güçlerin maşası olan PKK – FETÖ ve diğer terör örgütleri olmak üzere, devletimiz tarafından bu örgütlerle yapılan mücadelede hükümetimizin yanındayız. Ülkemizdeki güven, huzur, birlik, beraberlik ve kardeşlik ortamının korunması ve daha da yükseltilmesi için herkesin elinden gelen gayreti göstermesi gerekir. Biz BEM-BİR-SEN ailesi olarak, milli meselelerde devletimizin ve milletimizin her zaman yanındayız ve destekçisiyiz. Dört bir taraftan terör, terör destekçileri ve sömürücülere karşı verilen mücadelede devletimizin zaferle çıkması temennisiyle” şeklinde konuştu.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.