Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (BEM-BİR-SEN) Genel Başkanımız Mürsel Turbay ve Genel Başkan Yardımcımız Levent Uslu, Saadet Partisi İstanbul İl Başkanlığı Kongresinde il başkanlığına seçilen Dr. Abdullah Sevim’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Abdullah Sevim, “Güçlü sivil toplum kuruluşları ülke siyasinin de belirleyici ana unsurlarından biridir. Bu bağlamda hizmet kolunda yetkili olan sendikanız hem Türkiye’nin çalışma hayatına önemli katkılar sağlamakta hem de siyaset kurumlarının doğru politikalar üretmesini sağlama noktasında katkı sunmaktadır.” dedi.

Genel Başkanımız Mürsel Turbay ise siyaset kurumlarının ve sivil toplum kuruluşlarının aynı doğrultuda amaçlarının bulunduğunu belirterek, “Ülke ve insan için sivil toplum kuruluşları da, siyasi partiler de birbirini tamamlayan önemli iki ayrı yapı taşı. Her iki kurumun birbirini tamamladığını düşünüyoruz. Seçilmiş olduğunuz İl Başkanlığı görevinizde başarılar diliyor, hayırlı hizmetlerde bulunmanızı, hayırla siyaset yapmanızı temenni ediyoruz.” diye konuştu.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.